Kripto Para Haberleri

Bitcoin 6000 doları geçti

Bitcoin 6000 doları geçti

Bitcoin sessiz bir şekilde 6000 doları geçti ve yükselmeye an itibarı ile devam ediyor. Bitcoin şuan kendi rekorunu kırdı. An olarak ise kendi rekorunu kırmaya devam ediyor.

Bitcoin, kısa bir süreliğine de olsa birçok farklı borsada ise 6000$’ın üzerine çıkmayı başarmıştı. Daha önceki rekor ise 13 Ekim’de fiyat 5856$’ı gördüğünde kırılmıştı ve şuan kendi rekorunu kırmaya devam ediyor.

 

bitcoin fiyatları
bitcoin fiyatları

Bullish Percent Index(BPI) adlı göstergece göre Bitcoin, 5697$’dan geçtiğimiz saat içinde 200$ birden artış göstermiş oldu. Bu haberin yazılım süresinde ise fiyat (Bitfinex marketlerinde) 6022$.

CoinMarketCap.com’dan gelen veri ve analizlere göre, 6000$’ı geçen borsalardan ikisi Bitfinex ve Bithumb. Bu iki borsa, işlem hacmi açısından Dünya üzerindeki en büyük iki borsa olma ünvanını taşıyor.

 

Bugün Bitcoin’de görülen hareketlenme ile beraber, dijital paranın piyasa değerini 100 milyar dolar rakamına çıkarmayı başarmış oldu. CoinMarketCap’te belirtilen piyasa değeri, haber saatinde 99,522,228,252$’ı görmüş bulunmakta.

Bitcoin Fiyatları için tıklayınız.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar