Kripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

Bitcoin 2018’de Ne Olur?

Bitcoin 2018’de Ne Olacak?

Bitcoin 2018’de Ne Olur? Dünyanın trend kripto para birimi olan Bitcoin 2018 de ne olur sorusu yatırımcıların en çok merak ettiği sorular arasında geliyor. Bitcoin  an itibari ile rekor fiyatlarla  dolardan işlem görüyor. İlk çıktığında 100-200 hatta 500  hatta 1000 Bitcoin alan insanlar, şu anda sayılı zenginler arasına girdiler. Teknoloji baş döndüren hızıyla ilerliyor ve gelecekte ne olacağını kestirmek gerçekten zor. Ancak Bitcoin uzmanları ve gizli yatırımcıları Bitcoin 2018 de  300 bin ile 400 bin dolar arasında olacak şeklinde tahminler yürütüyorlar. 20 yıl içerisinde bitcoin 10 milyon doları geçecek şeklinde tahmin yapan güvenilir analiz uzmanları da var. Ancak neler olabileceğini , geçmişe bakarak tahmin etmek zor. Sadece bu bakış açısı, Bitcoin in sakin bir çizgide seyretmeyeceğinin garantisini veriyor. Bitcoin sınırsız değil ve alıcılar arttıkça değeri yükseliyor.

Bitcoin Gelecekte Ne Olacak?

Tabi spekülatörleri de göz ardı etmemek gerekiyor. Şimdi elinde bitcoin bulunduranların hepsi elindekileri satarsa, değeri 1 doların altına iner. Ama alım devam ederse, değeri artacaktır. Bunu belirleyecek olan, yatırımcıların hamlesi olacaktır. Sadece Bitcoin için geçerli bir durum değildir bu elbette… Ekonomist  Tuur D. 2021 yılında 100 bin dolara ulaşacağını belirtiyor ama bu söze ne kadar güvenilebilir bilinmez. Gördüğünüz gibi Bitcoin 2018’de ne olur sorusunun cevabı açık değil. Bu geleceği okumak gibi bir şey olur. Eminiz ki bu da imkansızdır. Bitcoin ilk piyasaya çıktığında hiçbir değeri olmayan bir dijital paraydı. Ama şimdiki gelişimine baktığımızda milyoner olan binlerce insan olduğunu görüyoruz.

Bitcoin Rakibi Olacak Mı?

Bitcoin türevleri olan 100 adet farklı Coin sistemi de istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle Bitcoin 2018’de ne olur sorusunun cevabını vermek için elimizdeki veriler artmış durumda. Yine gelecekte, Bitcoin karşısında hangi Coin sisteminin ön plana çıkacağını kestirmek zor. Ocak 2018 de ünlü analist Toom Lee 25 bin dolar olacağını belirtmişti.  Çinli ekonomistler 2018 yılının sonlarına doğru Bitcoin için 25000 dolar ile 150 bin dolar arasında fiyat biçiyorlar. Bunu neye göre yaptıklarını anlamak zor. Çok veri var. Yine Bloomberg tahminlerine baktığımızda yıl sonunda 60 bin dolara erişecek olan Bitcoin in bu çıkış sonrasında kafa üstü yere çakılacağı haberi var.  Dijital para karşısında teknolojinin neler getirebileceğini de şimdiden kestirmek zor. Ancak yükseleceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Yükseliş sonrasında çok kötü inişler de yaşayabilir. Global ekonomik durum bunun da geleceğini belirleyecek…

Bitcoin 2018’de Ne Olur?

Bitcoin 2018’de Ne Olur?

Bitcoin 2018’de Ne Olur?

Bitcoin 2018’de Ne Olur? Dünyanın trend kripto para birimi olan Bitcoin 2018 de ne olur sorusu yatırımcıların en çok merak ettiği sorular arasında geliyor.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar