Kripto Para Haberleri

Bitcoin 2017 Analizi Neler oldu?

Bitcoin 2017 Analizi Neler oldu?

Dünya çapında baktığımızda, güçlü performans hisse senedi piyasalarında bolca vardı. Bununla birlikte, kriptokurrency sektöründe görülen büyük takdirle kıyaslanamaz.

Uyarı: öncelikle bir sermaye yatırımcı iseniz, yakında en iyi kriptokurrencies göreli out performance 2017 yılında kriptokurrencies dünyasına girmek zorunda kalabilirsiniz, hisse senedi piyasaları ile karşılaştırıldığında, astronomik oldu.

En üst düzey hisse senedi piyasası geçen yıl (Venezuela hariç 3,884 yüzde kazanç ile brüt enflasyon nedeniyle) bir 117,7 yüzde avans ile Zimbabwe oldu, üst Kriptocurrency ripple iken, göz Haşhaşı ile toz Zimbabwe sol 28,963 yüzde dönüş oldu. Ripple $0.0065 ve aralık 2016 sona erdi. 31, 2017 $2.25 yükseliş gösterdi.

2017 Ripple sonunda piyasa kapitalizasyonu tarafından ikinci büyük kriptofrurency olarak Ethereum overtakened, $77,1 bln ve $72,9 bln, sırasıyla görüldü. Hala Bitcoin yaklaşık 248,3 $bln pazar kapitalizasyonu arkasında olmasına rağmen, onlar hızlı artıyor. Dalgalanma pazar kapitalizasyonu kadar yaklaşık 31,637 yüzde bir yıl önce ve etereum yaklaşık yüzde 1,300 arttı.

Bitcoin 2017 Analizi

Top borsa performansı 2017
Aşağıdaki tabloda da görüldüğü üzere, en yüksek borsa performansı 2017, Arjantin gibi daha az gelişmiş ve gelişmekte olan hisse senedi piyasalarından yüzde 77,7 getiri, Moğolistan, yüzde 68,9 yükseldi ve Kazakistan, yüzde 59,3 tırmanma ile geldi. Tabii ki, çoğu yatırımcı için, bu borsa erişim engelleri vardır. Bu, küresel yatırımcıların kriptocurrencies sevme almış nedenlerinden biri olabilir onlar küresel olarak, erişilebilir ve haftanın yedi gün 24 saat ticaret olabilir.

Gelişmiş sermaye piyasaları
Büyük gelişmiş hisse senedi piyasalarında, Hong Kong Hang Seng Endeksi Hindistan’ın BSE sensex 30, Yukarı 27,9 yüzde arkasından yüzde 36 getiri ile yol açtı. Hang Seng aralık 29.919’da sona erdi. 15, yakın yıl için yüksek, ve hiç ikinci en yüksek kapanış fiyatı, Kasım 2007 tarihinden itibaren rekor yüksek zirve sadece ikinci 31,958.41 olarak tamamladı.

2009 yılından bu yana düşük Hang Seng artan paralel eğilim kanalı daha yüksek ilerliyor. Endeksi şimdi 2007 yüksek etrafında direnç test etmek için alanda koyacağız üst kanal hattı, doğru gidiyor. Bu sadece yüzde altı ya da daha yüksek. Bu Hang Seng sadece bir ay boyunca vardı dikkat ilginç 2017, gücünü bir kanıtı.

Borsa Perfomance 2017 (Büyük Pazarlar))

Hindistan’ın BSE Sensex 30 Endeksi neredeyse 10 puan Hang Seng daha düşük, ama yine de güçlü bir bitiş yıl sona erdi. Sensex 34,057’nin en yüksek rekorunda sağlam bir yakınlığa sahipti, yılın en yüksek seviyesi 34,127’ye çok yakındı.22. Aralık ayında bir aylık boğa eğilim devam sinyali tetikledi ve Mayıs ayında iki yıllık taban bir mola izler. Bu çok sağlıklı fiyat davranış ve boğa trendinin devam destekleyici bir durumdur. Sensex yüksek aylık yüksek ve yüksek aylık alçak bir dizi ile ilerleme devam ettiği sürece, daha fazla ters muhtemeldir.

Geçen yıl üçüncü en iyi performans gösteren borsa Endeksi S&P 500 (SPX), Yukarı 19.4 yüzde 2,674 de sona erdi. Geçtiğimiz 13 ay için SPX kadar 29.3 yüzde, yılın 2,694 olarak gelişmiştir. 97 yüksekliğinde, sıralı bir dizi yüksek aylık yükseklikte ve yüksek aylık alçak, tüm ayılar büyüyen koro karşısında, bekliyor ve sıçrama hazır. Bu aylık desen güçlü bir yükseliş tanımlamaya devam ediyor.

Teknik olarak güçlü yıl biten ek olarak, Aralık ayının yüksek-düşük fiyat aralığının üst üçüncü yılında, yakın yeni bir aylık kapanış yüksek oldu. Şubat 2016 salıncak düşük gelen mevcut avans ölçerken, SPX kadar %48 son yüksek olarak kadar oldu.

Devam edebilir mi? Iyi, önceki ralli (swing low to swing high) bir aylık bazda, Ekim ayından itibaren 2011, SPX uzun konsolidasyon baz dönemine geçmeden önce kadar 99 yüzde artış görüldü. Şimdiye kadar avans bunun yaklaşık yarısı. Tek başına, bu daha fazla ters potansiyele işaret etmektedir.

Alt borsa performansı
Tabii ki, tüm borsa geçen yıl boğa değildi, ama en kötü performans nispeten daha küçük Borsalar idi. 2017 için alt performans pazarı Saraybosna borsası oldu. İkinci gelen yüzde 18.3 kayıp ile Katar döviz endeksi, yüzde 15.3 düştü Karchi borsası Endeksi izledi. Katar, tabii ki, diğer Arap Körfezi ülkelerinin desteği ile Suudi Arabistan tarafından öncülük yana olumsuz bir ekonomik abluka etkilenmiştir.

 

Cryptocurrencies: 2017 performans
Bu sonraki grafik Bitcoin (BTC/USD) dahil olmak üzere daha büyük cryptocurrens beş performansını gösterir. Bu grafikte gösterilen cryptocurrencies ve daha aşağıda eşlik eden tablo, kapsamlı değil ve daha popüler ve yaygın olarak işlem gören cryptocurrencies bir örnek olarak seçilir.

<a href=

Bu cryptocurrencies tüm Ripple (XRP/USD) dışında Kasım ayı başlarında daha yüksek hızlanmaya başladığını gösterdi görmek ilginç. Ripple partiye geç kalmıştı ama yavaş başlangıç için uydurma zaman kaybediyor gibi görünmüyor. Eğer diğer büyük kripto geri çekmeye başlar iken son zamanlarda hızla yükselen nasıl görebilirsiniz. Aralık ayı için Ripple yüzde 700’den fazla gelişmiş. Dalgacık token, bankalar ve diğer finansal kurumlar tarafından küresel ödemelerin kolaylaştırılmasında kullanılır.

Grafik BTC / USD

Dalgaboyu güçlü performansından sonra DASH (Dash/USD) dir. Dash en az 9,400 Aralık ile 2017 için yüzde yükseldi. 31. Dash Şubat ayında yeni yüksek araziye 32 aylık bir tabandan çıktı ve henüz geriye bakmadı. Son 10 ay içinde, breakout yana, Dash kadar gelişmiş kadar 10,584 yüzde, onun son yüksek olarak $1,595.76 Aralık ayında ulaştı. Şimdiye kadar, o yüksek ulaştığından beri, Dash bir geri çekilme taşındı, sıçramadan önce yüzde 51 kadar düşen.

<a href=

Etereum (eth/USD), 31 Aralık’ta yüzde 9,000 oranında artışla, yılın üçüncü en iyi performans göstericisiydi. 2017’e çok güçlü başladı, dört aylık bir konsolidasyon aşamasına geçmeden önce ilk beş ay içinde yüzde 5,000’den fazla yükseldi. Bir klasik simetrik Üçgen birleştirme desen üst sonra oluşmuş. Ethereum Kasım ayında mahkumiyet ile bu desen kırdı, aralık son on yıl $863.0 direnç karşı karşıya ve bir retracement içine kayarak yüzde 100’den biraz üzerinde yükselen değer olarak görüldü. Bugüne kadar, geri çekilme kadar yüksek değerde yüzde 40 kayıp olarak görülüyor.

 

Bitcoin 2017 Analizi Neler oldu?

Dünya çapında baktığımızda, güçlü performans hisse senedi piyasalarında bol vardı 2017. Bununla birlikte, kriptokurrency sektöründe görülen büyük takdirle kıyaslanamaz.

User Rating: Be the first one !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar