• YARIM ALTIN
  6.327,00
  % 0,03
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9402
  % 0,08
 • € EURO
  31,2451
  % 0,30
 • £ POUND
  36,4488
  % 0,31
 • ¥ YUAN
  4,0448
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,3146
  % 0,55
 • BITCOIN/TL
  1271698,261
  % 0,88
 • BIST 100
  7.826,37
  % -0,37

Astropay Nedir? Ne İşe Yarar?

Astropay Nedir? Ne İşe Yarar?

Astropay nedir ne işe yarar? Nerelerde kullanılır? Nasıl satın alınır? Türkiye’de nerelerde kullanılmaktadır. Nereden satın alınır? Güvenli olmayan alışveriş siteleri ile dolu internette, her gün binlerce insanın kredi kartı bilgileri ele geçirilerek satılmakta. Kart bilgilerini kaptıran çok sayıda insanın neredeyse tüm banka hesapları boşaltılıyor. Elbette internetten alışverişte riske girmeden, güvenle işlem yapabileceğiniz internet siteleri de mevcut. Ancak, bu sitelerden hangisinin güvenli, hangisinin dolandırıcı olduğunu anlamak çok güç.

Astropay Alın Çünkü

Astropay Alın Çünkü

Astropay, internetten alışveriş yaparken sizi dolandırıcı sitelere karşı koruma altına alıyor. Bu siteler, elde ettikleri kredi ve banka kartı bilgilerinizi başkalarına satmak suretiyle kazanç sağlamakta. Astropay Nedir, bunun önüne geçerek, sizin hiçbir zaman banka veya kart bilgilerinizi vermemenizi sağlamakta. Astropay, satın alındıktan sonra, size yepyeni bir kart numarası ve pin kodu veriyor. Bu kodlar, tamamen kredi kartınızdan bağımsız olarak işlem yapmanızı sağlıyor. İşlemleriniz, yalnızca Astropay kartınızdan gerçekleşerek, bankanız ile herhangi bir bağ bırakmıyor.

Astropay  Ne İşe Yarar?

Bu sayede, güvenilir olmayan internet sitelerinden yapacağınız alışverişler, tamamen güvenli bir hal alıyor. Kredi kartı veya banka kartınıza ait hiçbir bilgiyi elde edemeyen hırsızlar, sizi dolandırmak isteseler de bu konuda başarılı olamıyor. Astropay al karınızı satın alırken, yalnızca alışverişiniz tutarında bir bakiye seçebilirsiniz. Bu sayede, alışveriş yaptığınız firmanın kartınızdan fazla para çekmeyeceğine ve size sürpriz ödemeler çıkarmayacağına emin olursunuz. Bu özelliği sayesinde, Astropay, dünyanın her yerinde en güvenli ödeme yöntemleri arasında yer almakta.

Astropay satın almak oldukça basit, ister kredi kartınızla, isterseniz banka havalesi ile dilediğiniz miktarda Astropay kart satın alabilirsiniz. Kartınıza ait bilgiler birkaç dakikada mail adresinize gönderilmekte. Oldukça hızlı tamamlanan bu süreçten sonra, dilediğiniz gibi işlem yapmaya başlayabilir, kolayca ve güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Astropay’in bu eşsiz özellikleri, her zaman sizi memnun etmeyi başaracak.

Her ülkede, milyonlarca insan tarafından kabul edilen Astropay ödeme yöntemi, Türkiye’de sürekli artan bir trend içerisinde. Kullanımı zaten her internet sitesinde geçerli olan kart, çoğu zaman satıcılar tarafından da tercih edilen ödeme yöntemi olarak belirtiliyor. Böylece, Astropay ile ödeme almak isteyen satıcılar tarafından, bu kart ile ödeme yapılmasına teşvik amaçlı indirimler ve kampanyalar da düzenleniyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.