Teknoloji Haberleri

Apple’ın yeni cihazı denenicek

Apple’ın yeni cihazı denenicek

 

Apple’ın yeni cihazı denenicek Bir süre zamandır Apple Watch 2’nin çıkış tarihiyle alakalı olarak raporlar yayınlandı. Kaynaklardan bazıları ise akıllı saatin daha geç çıkacağını iddia edilirken, bazıları ise bir senelik zaman döngüsüne uyacağını belirtisinde bulundu. Ama yepyeni bir rapor denklemin çözümünü içermekte olduğu bilgisi verildi. 

Tarih nedir?

Zamanı biraz geriye götürecek olursak, Apple Watch 2’de özel bir WiFi çipi, Facetime kamerası ve farklı geliştirmelerin olduğu söylentileriyle karşılaşılmakta inceleme yapıldığında. Ayrıca cihazın Quanta tarafından üretileceği de belirtilmişti.

Ctee.com.tw sitesinin makalesi bunun yanında Quanta’nın üretici olduğunu bir kere daha doğruladı. Daha da önemlisi raporda Quanta’nın bu ay sonunda deneme üretimi yapacağı yazılar arasında yer almakta.Eğer her şey aksamadan istenilen şekilde gidilir ise, Apple Watch 2’nin hazırlanabilmesi için Quanta ve Apple’ın yeterli zamanı olacak. Hatırlayacak olursanız Quanta başkanı da Apple Watch 2’nin 2016 2. çeyrek sonunda çıkabileceğinin sinyalini verilmişti. Bu durumda zarfı içinde Apple Watch 2, nisan ya da haziran ayında satışa sunulabilir görünmekte.

Habere göre yapılan incelemede Apple aynı zamanda gerekirse üretim kapasitesini arttırmak amacıyla diğer tedarikçilerine (Foxconn, Inventec ve Wistron bu listeye dahil) başvuru yapabilir. Apple Watch 2 gelecek hafta içinde deneme üretimi bandına girerse daha fazla bilgi açığa çıkabilir.

 

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar