Teknoloji Haberleri

Apple yeni cihazlarını tanıtacak!

Apple yeni cihazlarını tanıtacak!

Apple yeni cihazlarını tanıtacak! Apple tarafından yeni bir tablet cihazının kısa süre sonrasında tanıtılması söz konusu olabilir, zira gelen bilgilere göre şirket 22 Mart tarihinde yeni cihazlarını tanıtacak ve yeni cihazları arasında en başarılı olması beklenen tablet modelleri ortaya çıkacak.

Hepsinden daha da önemlisi olarak gelen bilgiler doğrultusunda şirketin iPad Air 3 yerine Apple iPad Pro 9.7 ekran boyutuna sahip olan bir tablet modeline sahip cihazlarını satışa sunacak olduğu belirtildi.

Şirketin başarılı satış rakamları ile ünlenen iPad Air 2 hala daha en başarılı tablet olarak piyasada yer alırken ekran boyutu masa tableti olarak geçen iPad Pro modelleri de masa tableti konusunda satış rakamlarında rekorlar kırıyor.

Ayrıca Apple’ın verilerine göre şirketin 22 Mart tarihinde iOS 10 işletim sistemini tanıtması ancak Eylül ayında iPhone 7 modelleri üzerinde yayınlaması beklenenler arasında, çünkü şirket iOS 10 işletim sisteminde yer alan harika ötesi özellikleri ile dikkat çekerken genel olarak başarılı da satış rakamlarına sahip olacak gibi görünüyor. Daha öncelerde S serisi modellerini hep yeni yazılımlar ile donatan ve yenileyen şirket cihazlarında harika özellikleri kısa zaman sonrasında üst bir sürüm ile yükseltmeye hazırlanıyor olabilir.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar