Teknoloji Haberleri

Apple Store randevuları sahibinden’e girdi!

Apple Store randevuları sahibinden’e girdi!

Apple Store randevuları sahibinden’e girdi! Apple Store üzerinden randevu almak isteyenler yarı yolda kaldı, Apple’ın daha yeni akıllı telefonlarını satın almak isteyenler istediği gibi alabildiği mağazada cihaz değişim ve onarım işlemleri için Apple Store’dan randevu almak oldukça zor ve güçlü bir hale getirildi.

Apple Store randevularını kendi icloud hesapları üzerinden fazla fazla alan kullanıcılar daha sonra bu randevuların bitmesini sağlıyor ve normal ihtiyacı olan kullanıcı randevu alamıyor, haliyle bu sefer randevu kıtlığı ve sıkıntısı yaşanırken gelen bilgilere göre aslında satıcıların 1 değil 10 tane bile farklı hesaplar ile randevu alarak o güne ait randevuları doldurduğu ve sahibinden.com benzeri siteler üzerinden satışa çıkarttığı öğrenildi.

Sayın Apple INC daha neyi bekliyor?

Randevu alamayan kullanıcılar tepkilerini her daim internet üzerinden gösterirken Apple’ın direkt bu sorunlara karşı çözüm bulması gerektiği ve zengin kullanıcıların yanı sıra orta gelirli kullanıcıları da her zaman olmasa da ara sıra akıllarına getirmesi gerektiği öne sürüldü. Daha öncelerde şirketin randevu politikası yüzünden ve satış politikası yüzünden bir çok kullanıcı yeni cihaz almak için günlerce sokaklarda yatmış ve o soğukta neredeyse donacak kadar üşümüştü. Randevu satış fiyatlarının ise ortalama 50TL ila 150TL arasında değişim gösterdiği ve talep patlaması yaşandığı bildirildi.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar