Teknoloji Haberleri

Android İçin En İyi Pdf Uygulamaları

Android İçin En İyi Pdf Uygulamaları

Android İçin En İyi Pdf Uygulamaları bildiğiniz üzere 90 ‘lı yıllardan itibaren dijital belgelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için onlarca program ve uygulamalar geliştirilmişti. Günümüzde ise gelişen teknoloji sayesinde telefonlarımızda dahi belgelerimizi takip edebiliyor, okuyabiliyoruz. Biz de bu yazımızda Android İçin En İyi PDF Uygulamaları acaba nelerdir diye bir araştırma yaptık. Bildiğiniz üzere artık okuduğumuz kitaplar bile tabletlerimizde, telefonlarımızda bulunabiliyor. Ve bunları okumak için PDF formatı genellikle tercih edilir. Acaba en iyi PDF Uygulamaları hangileri?

Adobe Reader

PDF sistemini geliştiren ve tüm akıllı cihazlara hitap eden bu uygulama android cihazların mağazalarında ücretsiz bir şekilde bulunuyor. Uygulama iş dünyasına özel sayfa sayfa okumaktan tutun da gece moduna kadar birçok özelliğe sahip. Ayrıca uygulama mağazasının da en çok indirilen ve kullanılan PDF Uygulaması olması yönüyle de dikkat çekiyor.

Ezpdf Reader

PDF belgelerinizi açıp okumanın yanı sıra düzenleyebiliyorsunuz, notlar alabiliyorsunuz hatta ve hatta belgelerinizde ses, video varsa onlarıda dinleyebiliyorsunuz. Form doldurma özelliğine de sahip olan bu uygulama basit ihtiyaçlar dışında özel işleriniz içinde bir çözüm. Bu özellikler göz önüne alındığında ezPDF Reader en iyiler arasında çoktan yerini almış durumda. Ancak ücretsiz sürümünün kısıtlı özelliklerle sınırlı olduğunu belirtmeliyiz.

Kingsoft Office

Kingsoft Office aslında çok yönlü bir program. Sadece PDF formatı değil, DOC, DOCX, PPT, PPTX,  gibi office dosyalarınızı da açabilirsiniz. Uygulamanın en değerli özelliği ise belgelerimizi PDF formatında kaydetmemize imkan tanıması. Böylece tek bir uygulama ile hem dosyalarınızı açabiliyor, düzenleyebiliyor hem de bu formatta kendi isteğinize göre belge oluşturabilirsiniz.

Smartq Reader

Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama ara yüz olarak ta belli seviyenin üzerinde. En dikkat çeken özelliği ise PDF dosyalarınızı okurken istediğiniz rengi seçebilmeniz. Gözleriniz açısından oldukça güzel uygulama.

Android İçin En İyi Pdf Uygulamaları

Android İçin En İyi Pdf Uygulamaları bildiğiniz üzere 90 'lı yıllardan itibaren dijital belgelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için onlarca program ve uygulamalar geliştirilmişti. Günümüzde ise gelişen teknoloji sayesinde telefonlarımızda dahi belgelerimizi takip edebiliyor, okuyabiliyoruz.

Toplam Oy Oy vermek ister misin?

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar