Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Amazon Türkiye Resmen Açıldı

Amazon Türkiye Açıldı

Amazon Türkiye Resmen Açıldı. E-ticaret devi olarak bilinen Amazon bugünden itibaren resmen Türkiye pazarına girdi. Amazon.com.tr adresine girenler uzunca bir mesajla karşılaşıyor ve alışveriş yapabilmekteler.

Dünyanın en zengin ismi olarak bilinen Jeff Bezos‘un e-ticaret devi Amazon’un Türkiye’ye geleceği bir süredir konuşuluyordu. Yaz aylarında başlamayı planladığı Türkiye operasyonlarını bir süre bekletmekte olan Amazon, diğer yandan da İstanbul’dan eleman arayışına girmiş ve satış ve pazarlama pozisyonları kapsamında iş ilanlarını yayınlamıştı. Bir yönden ise personel alımlarına hızla devam ediyordu.

Bu sabah saatlerinde ise amazon.com.tr’ye girenler siteye erişim sağlayabildiği gibi Amazon’un Türkiye’ye özel mesajını görüyor

Amazon Türkiye
Amazon Türkiye

Amazon Türkiye bu mesajı ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Bakalım ilerleyen zaman sürecinde Amazon Türkiye’yi neler bekliyor. Uzun bir zaman konulmakta olan Amazon Türkiye bugün yarın gelecek derken resmen bugün itibariyle Türkiye pazarında yerini aldı. E-ticaret devi olan Amazon bakalım Türkiye pazarında umduğunu bulabilecek mi? Türkiye’deki pazar ile Amerika’daki pazarı çok farklı ancak yüksek vergiler, KDV oranları ile baş edebilecek mi? İlerleyen zamanda bunları daha net bir şekilde göreceğiz.

Amazon Türkiye Resmen Açıldı

Amazon Türkiye Resmen Açıldı

Amazon Türkiye Resmen Açıldı

Amazon Türkiye Resmen Açıldı. E-ticaret devi olarak bilinen Amazon bugünden itibaren resmen Türkiye pazarına girdi. Amazon Türkiye Açılış Tarihi ve inceleme

Oy Oran 4.25 ( 1 Oy Oran)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar