Sigortacılık Haberleri

Aksigorta’dan Yabancılar İçin Özel Sağlık Sigortası

Aksigorta’dan Yabancılar İçin Özel Sağlık Sigortası. Aksigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ürünü ile Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancıların sağlığını güvence altına almaya hazırlanıyor.

 

 

 

Aksigorta, Nisan 2013 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan ise “Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu” gereğince, yabancı uyruklu kişilere ikamet izni almak için getirilen sağlık sigortası zorunluluğu kapsamında ürettiği, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ürününü, müşteri ve satış kanallarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak güncellemiş oldu.

Aksigorta, “Yabancılara Özel Sağlık Sigortası” ürünü ile anlaşmalı ya da anlaşmalı olmayan tüm sağlık kuruluşlarında gerçekleşecek doktor muayenelerinden, yatarak tedaviye, röntgen ve tahlillerden, küçük cerrahi müdahalelerden, ücretsiz ambulans hizmetine kadar sigortalıların sağlık ihtiyaçlarını güvence altına almakta.

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, özel şartlar kapsamında sigortalıya dilediği doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü tanımakta ve birçok kapsamda yer almakta.

 

 

[poll id=”3″]

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar