Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor Hatası

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor hatası nedir?

Eğer bu uyarıyı alıyorsanız %90 hesabınız incelemeye girmiş demektir sizin yapabileceğiniz birşey yok bekleyeceksiniz..

Diğer %10 Nedenlerse şunlar (Google yardım forumlarından alıntıdır)

Reklam önizleme aracını kullanmanızı ve farklı konum / anahtar kelimeler / tarayıcı kombinasyonlarını kullanmayı denemenizi öneririz. En azından bu araç size daha iyi bir açıklama ve reklamlarınızın neden gösterilmediğini gösterir.

Olası nedenlerden bazıları (Lütfen aşağıdaki puan için hesabınızı tek tek kontrol edin):

1.) Belki bütçeniz sınırlıdır ve Google, reklamlarınızı her aramaya göre değil, belirli aralıklarla göstermeye karar vermiştir. Ayrıca, reklamlarınızın yalnızca bazı cihazlarda / anahtar kelimeler / arama terimi / konumları üzerinde gösterilmesi de mümkündür. Gösterimi aldığınız veriler için lütfen hesabınızı kontrol edin ve tıklayın. Daha sonra, reklamlarınızı önizleme aracıyla kontrol etmek için aynı ayarları kullanın.

2.) Belki de teklifiniz / QS’niz düşüktür ve Rekabet sırasında düşük Adrank nedeniyle Reklamları tetiklemez. Reklamlarınız, rekabetin az olduğu belirli günlerde / saatlerde gösteriliyor.

Reklam sıralaması ve konumu hakkında daha fazla bilgi edinin: https://support.google.com/adwords/answer/1722122?hl=tr

Kalite puanı hakkında daha fazla bilgi edinin: https://support.google.com/adwords/answer/7050591?hl=tr

Teklifiniz elinizin altında ve Reklamlarınızın maksimum teklif tutarına karar vermek için daha iyi durumdasınız. Rekabetçi olmak ve anahtar kelimelerinizin kalite puanını artırarak daha yüksek Adrank elde etmek de mümkündür.

Kalite puanı, üç faktörlü Beklenen TO, Reklam Alaka Düzeyi ve Açılış Sayfası Deneyimi’ne bağlıdır. TO en önemli faktör olsa da, Kalite Puanını iyileştirmek için her üç faktörde de çalışmanız gerekir. Yeni kampanya / hesap için, Google, kampanyanızın / reklam grubunuzun yeterli TO değerine sahip olması öncesinde, benzer TO hedeflenen anahtar kelimeler / reklamlar / açılış sayfası için beklenen TO’yu geçmiş verilerden alır.

Beklenen TO’yu İyileştirme İpuçları: https://support.google.com/adwords/answer/1659696?hl=tr

AD alaka düzeyini iyileştirmeye yönelik ipuçları: https://support.google.com/adwords/answer/1659752?hl=tr

Açılış Sayfası Deneyimini Artırma İpuçları: https://support.google.com/adwords/a…%3Dfalse&hl=tr

3.) Reklam grubunda benzer anahtar kelimeler kullanıyorsunuz ve tüm anahtar kelimeleri değil, yalnızca bir anahtar kelime Reklamı tetikliyor. Lütfen her anahtar kelimeyi Reklam önizleme aracıyla kontrol edin.

4.) Reklamlarınız yalnızca belirli cihaz türlerinde veya yalnızca belirli bir web tarayıcısında tetikleniyor. Farklı tarayıcı / cihaz türüne geçmeye çalışın ve ayrıca hedeflediğiniz konumdaki farklı konumla deneyin.

5.) Reklamlarınızı reklam zaman planlamanızın dışında kontrol ediyor veya reklamlarınızı hedef konumunuz dışında kontrol ediyorsunuz.

Reklamlarınızın diğer anahtar kelimeler için (anahtar kelimeler hariç) gösterilmesi mümkün olabilir. Reklamlarınızın hangi sorgularda gösterildiğini görmek için arama terimleri raporunu kontrol edin ve ayrıca kampanyanın günün >> saatini (reklamın gösterileceği saati kontrol etmek için) bölümlere ayırmanızda fayda var.

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor hatası nedir?

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor hatası nedir?

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor hatası nedir?

Adwords: Bu reklam şu anda gösterilmiyor hatası nedir? Eğer bu uyarıyı alıyorsanız %90 hesabınız incelemeye girmiş demektir sizin yapabileceğiniz birşey yok bekleyeceksiniz..

Kullanıcı Oyu: 2.78 ( 5 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar