Gündem

Whatsapp 3D touch özelliği geliyor

Whatsapp 3D touch özelliği geliyor

Whatsapp 3D touch özelliği geliyor. WhatsApp’a  yepyeni bir özellik geldi. Akıllı telefonların popüler uygulaması  olan WhatsApp, dün akşam saatlerinde güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte iphone modellerinde bu güncelleme oldu.

Whatsapp 3D touch özelliği

WhatsApp, iOS platformundaki uygulamasını güncelleyerek Apple’ın iPhone 6S ile birlikte tanıttığı 3D Touch desteğini ekleyerek yepyeni bir özellik ekledi.

Whatsapp 3D touch özelliği nedir?

Bu özellik açıklamasını yapacak olursa Apple 3D Touch’ı “peek” ve “pop” olarak ikiye ayırmakta. Peek, dokunduğunuz öğeyle ilgili bir ön-izleme penceresi açarken Pop, bu içeriği gerçekten açmanıza olanak tanımakta sizlere. Amaç, arayüz içerisinde daha hızlı ve kolay dolaşmanız.

Örnek verecek olursak Facebook uygulamasının simgesine basma işlemi yaparak direk olarak durum güncellemesi yapabilmekte olabiliyor, veya eposta uygulamasında epostalara sert dokunarak postalarınıza hızla göz atabilmektesiniz.

Whatsapp 3D touch özelliği

Whatsapp 3D touch özelliği geliyor. WhatsApp'a  yepyeni bir özellik geldi. Akıllı telefonların popüler uygulaması  olan WhatsApp, dün akşam saatlerinde güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte iphone modellerinde bu güncelleme oldu.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar