Para piyasası

TÜSİAD tüm başkanlarını değiştiriyor

TÜSİAD Başkanı olan Haluk Dinçer’in görevini bırakmaya olduğu hazırlamış olduğu 22 Ocak’taki genel kurulda YİK Başkanı da değişiyor. Teammüllere göre, TÜSİAD’ın eski başkanlarından Tuncay Özilhan bu kez dernekte YİK Başkanı olarak görev almış olacak.

22 Ocak’ta seçimli genel kurula hazırlanan Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin, sadece yönetim kurulu başkanı değil, Yüksek İstişare Konseyi (YİK) başkanı da değişiyor. TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer’in görevi bırakacağı ve yerine TÜSİAD Başkan Yardımcısı Cansen Başaran Symes’in başkanlık koltuğuna oturacağı konuşulan TÜSİAD kulislerinde gündeme gelen bir diğer bilgi de, Tuncay Özilhan ile ilgili. Halen Erkut Yücaoğlu’nun yürüttüğü YİK Başkanlığı görevini, genel kuruldaki seçimin sonrasından TÜSİAD’ın eski başkanlarından Tuncay Özilhan’ın üstleneceği söylentiler arasında. Özilhan TÜSİAD’ın önemli üst yönetim organlarından biri olmakta olan Yüksek İstişare Konseyi’nde halen Başkan Yardıcmısı olarak görev almakta.

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/finanspara/public_html/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar