Gündem

Şekerbank Eko Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

Şekerbank Eko Kredi Nedir?

Şekerbank Eko Kredi Nedir? Enerji kullanımında tasarruf bilincinin oluşması ve arttırılması için, daha temiz ve yaşanabilir çevre oluşması duyarlılığı ile bu bağlamda enerjinin de daha verimli kullanılabilir hale gelmesi amacı ile Şekerbank EKO kredi yani Emeği Koruyan Krediyi geliştirmiştir. Enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımlar için Şekerbank uygun ödeme koşulları ile müracaat eden herkese kredi kullandırıyor. Ve bu şekilde, elektriğe, yakıta, suya, doğal gaza ödenen harcamalar azaltma yoluna gidilebilir.

Eko krediler arasında uzun vadede tasarruf sağlamayı sağlayacak bir çok alt kredi çeşitleri vardır. Bunların hepsi tasarruf yapmak isteyen tüm mudileri yakından ilgilendirmektedir. Bu krediler hem ödeme kolaylığı sağlaması açısında hem de tasarruf yapmak isteyenler için idealdir.

Şekerbank Eko Kredi Ürünleri Nelerdir?

Yatırım kredisi; Çatı, duvar, kapı, pencereleri yaptırmak için ısı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ve yangın yalıtımı verilen kredidir. Randımanlı ısıtma/Soğutma kredisi; kalorifer tesisatı, klima, kombi, yakıt kazanı, radyatör, ısı pay ölçer sistemleri gibi proje ve uygulamalar için verilen kredidir.

A sınıfı elektrikli eşyalar kredisi; Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, mutfak eşyalarından fırın ve banyoda kullanılan A sınıfı elektrik tüketen eşyalar için temin edilen kredidir.

Verimli aydınlatma kredisi: tasarruflu ve led li aydınlatma sistemleri için kredi türüdür.

Güneş enerji kredisi: Güneş enerjisi ile ısıtma sistemi ve elektrik üretimi için sağlanan kredidir.

Asansör kredisi: Apartmanlarda ki asansör arızalarının tamiri, bakımı, yenilenmesi ile çalışır hale gelmesi için ve yeni asansör uygulamaları için apartman ya da site yönetimine tahsis edilen kredi çeşididir.

Ayrıca Şekerbank anlaşma yaptığı bazı özel firmalar ile işbirliği yaparak tasarruf sağlamak isteyen kat maliklerine yüksek meblağlarda ödeme yükü getirmeden EKO kredi kullanma imkanı sağlar.

 

Şekerbank Eko Kredi Nedir?

Şekerbank Eko Kredi Nedir? Enerji kullanımında tasarruf bilincinin oluşması ve arttırılması için, daha temiz ve yaşanabilir çevre oluşması duyarlılığı ile bu bağlamda enerjinin de daha verimli kullanılabilir hale gelmesi amacı ile Şekerbank EKO kredi yani Emeği Koruyan Krediyi geliştirmiştir.

Kullanıcı Oyu: 4.6 ( 1 Oy Verildi)

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar