Gündem
Neler Oluyor?

Popüler Hisselerin 2 Aylık Aracı Kurum Maliyetleri

Üyelerimizden gelen istekler doğrultusunda son zamanların popüler hisselerinden Prizma Matbaacılık, Ceo Event Medya, Gersan Elektrik ve Hub Girişim hisselerinin 2 aylık aracı kurum maliyetlerini sizler için derledik.

Not: Tabloların tamamını görüntülemek için tabloları yana kaydırın.

Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. (PRZMA)

Aracı KurumAlış AdetAlış Ortalama FiyatSatış AdetSatış Ortalama FiyatToplam LotToplam Lot(%)Net AdetMaliyetKar/Zarar
İlk 5 Kurum Net87.499.6155,08887.243.7865,073174.743.40134,652255.82910,2272
İlk 10 Kurum Net187.324.3535,1513187.183.1775,1431374.507.53074,266141.17615,9957
Toplam252.138.9625,069252.138.9625,069504.277.924100000
MEKSA5.375.0034,7014.842.8984,75810.217.9012,026532.1054,1831.126.636,92
YAPIKREDİ11.303.9355,22911.063.1835,14122.367.1184,435240.7529,29-719.870,04
VAKIF17.636.0095,21717.398.5415,19335.034.5506,947237.4686,966-158.057,35
ZİRAAT20.564.3255,32220.343.0405,27740.907.3658,112221.2859,428-692.251,47
OSMANLI10.980.3095,1710.804.6915,16821.785.0004,32175.6185,281178.925,42
AK11.451.4855,36411.285.5325,27722.737.0174,509165.95311,297-829.294,57
İŞ27.506.6655,21427.366.2305,23254.872.89510,881140.4351,606659.151,19
GARANTİ18.658.8725,37118.574.5635,32937.233.4357,38484.30914,756-712.957,46
OYAK9.068.6365,0069.015.3984,9618.084.0343,58653.23812,881-350.384,18
QNB5.344.2225,3175.296.4735,31210.640.6952,1147.7495,96815.861,23
BANK OF AMERICA YB12.835.4325,15412.788.6245,16225.624.0565,08146.8083,032152.989,28
ING1.709.3895,5951.668.2985,4413.377.6870,6741.09111,861-228.519,55
TEB3.752.8425,2153.717.4985,1477.470.3401,48135.34412,334-213.256,96
TERA330.8894,7316.3894,831647.2780,12814.5001,83264.793,09
AHLATÇI619.7685,472607.4195,491.227.1870,24312.3494,55421.556,38
HSBC172.8215,367168.1685,986340.9890,0684.653-17108.415,95
İNFO25.730.1494,63525.725.7644,67651.455.91310,2044.385-234,3941.055.444,56
IŞIK148.0864,624146.0864,652294.1720,0582.0002,5827.436,08
YATIRIM FİNANSMAN9.371.7404,5629.371.2864,61618.743.0263,717454-1.091,19498.259,64
BURGAN11.5195,15811.4694,73522.9880,00550102,254-4.797,72
ALB220.4965,322220.4955,315440.9910,08711.624,04-1.617,74
PİRAMİT446.0025,906446.0025,98892.0040,1770033.397,44
ACAR9.0334,699.0334,60518.0660,00400-767,79
CREDİT SUISSE48.9404,10148.9404,16997.8800,019003.308,76
STRATEJİ6.6254,9966.6255,52313.2500,003003.488,75
DİNAMİK6327,116327,541.264000271,76
ALAN65.6934,79265.9974,745131.6900,026-304-5,413-3.560,65
NOOR CAPITAL131.4385,496132.2885,361263.7260,052-850-15,423-18.464,40
BİZİM712.1936,115723.9986,1521.436.1910,285-11.8058,38724.632,31
ALTERNATİF55.3955,73667.8515,512123.2460,024-12.4564,517-22.204,69
TURKISH18.2014,63430.7014,36948.9020,01-12.5003,982-28.969,15
İNTEGRAL133.0595,514145.9825,372279.0410,055-12.9233,914-30.834,73
ATA377.9354,763395.2324,681773.1670,153-17.2972,897-58.860,11
MARBAŞ3.162.9774,723.184.7614,7396.347.7381,259-21.7847,47725.641,51
ÜNLÜ337.8274,408370.1274,514707.9540,14-32.3005,615-22.111,74
GLOBAL2.550.9434,5612.608.9274,65.159.8701,023-57.9846,3352.008,42
ICBC908.8834,671969.5504,7981.878.4330,372-60.6676,69523.960,58
SANKO945.7024,6811.007.6434,7581.953.3450,387-61.9415,931-22.832,25
A14.687.3374,994.769.0435,0469.456.3801,875-81.7068,266160.644,32
HALK12.412.1255,26112.521.6515,28624.933.7764,944-109.5268,093196.401,50
DENİZ4.977.4965,1835.107.3705,34510.084.8662-129.87411,565683.736,36
TACİRLER3.440.3714,8143.572.0184,8887.012.3891,391-131.6476,82468.996,00
INVESTAZ2.277.5294,3192.431.1134,3394.708.6420,934-153.5844,631-256.277,02
PHİLLİP2.965.4504,7213.126.4864,716.091.9361,208-161.0364,512-287.921,84
ALNUS1.507.0204,991.672.6354,9983.179.6550,631-165.6155,066-204.343,04
ŞEKER4.766.6114,2614.959.5644,2589.726.1751,929-192.9534,194-406.348,64
ANADOLU134.7965,041355.9735,398490.7690,097-221.1775,615-151.412,82
GEDİK12.266.1574,89912.676.7754,96924.942.9324,946-410.6187,055309.958,46

CEO Event Medya A.Ş. (CEOEM)

Aracı KurumAlış AdetAlış Ortalama FiyatSatış AdetSatış Ortalama FiyatToplam LotToplam Lot(%)Net AdetMaliyetKar/Zarar
İlk 5 Kurum Net88.843.1386,660789.480.9836,6941178.324.12132,868-637.84511,3492
İlk 10 Kurum Net150.622.4706,6894150.930.1736,6795301.552.64355,58-307.7031,8661
Toplam271.276.0496,705271.276.0496,705542.552.098100000
ZİRAAT17.487.5496,78117.082.7696,61134.570.3186,372404.78013,951-2.858.079,44
OSMANLI12.049.2907,01111.651.1426,90623.700.4324,368398.14810,1-1.278.236,90
İNFO24.075.6716,66923.737.5546,90547.813.2258,813338.117-9,95.676.816,93
YAPIKREDİ9.302.5036,7739.019.7796,82418.322.2823,377282.7245,153491.008,40
OYAK7.048.7576,7586.818.6176,59713.867.3742,556230.14011,513-1.064.029,52
GLOBAL4.262.4366,5524.066.1836,5358.328.6191,535196.2536,912-4.236,98
TEB4.163.5257,0953.991.8076,9538.155.3321,503171.71810,401-602.899,41
HALK12.543.5257,03612.391.0126,924.934.5374,596152.51318,086-1.707.564,40
AK12.259.4306,69812.142.8666,48224.402.2964,498116.56429,166-2.596.635,57
ÜNLÜ237.1716,286131.7057,263368.8760,068105.4665,066192.340,32
GEDİK22.189.7446,83122.089.0926,86844.278.8368,161100.652-1,215815.814,43
İŞ25.849.5056,67425.797.3536,5751.646.8589,51952.15258,274-2.679.792,36
BANK OF AMERICA YB23.887.1446,63123.835.2006,65847.722.3448,79651.944-5,503643.730,34
HSBC247.0556,393196.7175,979443.7720,08250.3388,01-56.369,32
ATA535.1097,163492.7867,1171.027.8950,18942.3237,692-33.945,84
VAKIF14.039.6486,6614.000.1656,50928.039.8135,16839.48360,395-2.112.556,10
ANADOLU695.4296,588672.9147,7061.368.3430,25222.515-26,826759.109,45
AHLATÇI1.673.5156,1061.651.2556,1163.324.7700,61322.2605,31535.058,27
ALTERNATİF141.7986,553129.6036,583271.4010,0512.1956,2427.902,26
QNB3.838.5756,2763.826.6576,3037.665.2321,41311.918-2,451111.324,84
A112.169.9346,87512.159.4407,06924.329.3744,48410.494-217,7132.356.987,87
PİRAMİT166.0066,895157.6556,875323.6610,068.3517,262-3.108,88
TERA319.7876,647315.3876,611635.1740,1174.4009,194-10.139,70
ALNUS6.625.9437,086.623.2077,32513.249.1502,4422.736-587,5951.626.509,92
POLEN105.9504,319105.4504,318211.4000,0395004,371.260,20
STRATEJİ16.1274,80416.1274,81732.2540,00600210,09
METRO247.4808,637247.5458,666495.0250,091-65118,3657.245,85
NOOR CAPITAL69.9646,24971.9646,357141.9280,026-2.00010,1176.453,62
ACAR258.7407,491261.7507,502520.4900,096-3.0108,5274.927,77
SANKO511.8266,678516.4046,6851.028.2300,19-4.5787,4532.577,29
ALB215.2447,816220.2447,746435.4880,08-5.0004,721-10.844,36
BURGAN58.0097,03963.3166,923121.3250,022-5.3075,663-6.511,18
MARBAŞ2.356.9167,2032.364.5387,2434.721.4540,87-7.62219,61496.983,97
TURKISH9.0495,14217.1485,82826.1970,005-8.0996,594-2.400,46
IŞIK384.5547,208394.7547,16779.3080,144-10.2005,383-15.371,64
MEKSA2.755.0126,1962.768.4226,2365.523.4341,018-13.41014,465101.584,49
ING700.4686,888718.5576,6061.419.0250,262-18.089-4,336-203.058,53
İNTEGRAL220.1116,966242.9636,968463.0740,085-22.8526,992.286,50
ALAN364.9376,59389.2636,866754.2000,139-24.32611,001100.006,56
BİZİM1.380.1077,1661.411.2447,1152.791.3510,514-31.1374,877-62.679,49
GARANTİ15.014.1116,91215.063.0086,75830.077.1195,544-48.897-40,649-2.324.499,62
INVESTAZ2.884.2106,2772.955.7266,7555.839.9361,076-71.51626,0491.370.200,18
ICBC582.5175,578707.1495,5861.289.6660,238-124.6325,621-158.171,70
PHİLLİP8.452.3006,0888.588.4906,27617.040.7903,141-136.19017,9331.503.993,25
CREDİT SUISSE46.4034,257249.2244,331295.6270,054-202.8214,348-515.483,89
DENİZ8.862.4686,3359.117.4026,31317.979.8703,314-254.9345,55-341.699,94
YATIRIM FİNANSMAN1.630.3346,1522.092.4605,8763.722.7940,686-462.1264,9-919.656,30
TACİRLER5.780.1386,1036.364.0496,55512.144.1872,238-583.91111,0312.418.209,98
ŞEKER2.560.0256,1923.347.9876,7255.908.0121,089-787.9628,4581.235.428,75

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL)

Aracı KurumAlış AdetAlış Ortalama FiyatSatış AdetSatış Ortalama FiyatToplam LotToplam Lot(%)Net AdetMaliyetKar/Zarar
İlk 5 Kurum Net185.921.4256,9171187.208.2886,914373.129.71341,509-1.286.8636,474
İlk 10 Kurum Net325.302.2666,9055326.274.6856,905651.576.95172,486-972.4196,7383
Toplam449.452.9356,901449.452.9356,901898.905.870100000
İŞ36.709.3096,91236.230.7866,91872.940.0958,114478.5236,485-26.085,05
AK15.882.1426,87515.465.5556,8831.347.6973,487416.5876,7-112.488,49
İNFO23.930.3486,91923.581.8636,9147.512.2115,286348.4857,524-381.315,56
ZİRAAT18.146.8166,9317.867.3766,92136.014.1924,006279.4407,507-300.833,82
QNB7.435.4616,9497.208.9086,9414.644.3691,629226.5537,246-184.792,45
AHLATÇI2.900.3366,9682.685.7837,0045.586.1190,621214.5536,517-18.732,09
GEDİK34.770.9486,94934.566.3676,95169.337.3157,714204.5816,705-56.216,27
YAPIKREDİ31.674.3126,68931.481.2986,69663.155.6107,026193.0145,548170.276,97
GLOBAL7.370.0666,9357.190.2376,9414.560.3031,62179.8296,744-56.463,70
OSMANLI14.478.1456,91314.310.4336,90428.788.5783,203167.7127,723-216.922,79
ŞEKER3.434.6546,9543.308.9846,9646.743.6380,75125.6706,69-32.720,39
TEB7.088.8966,8846.968.7946,88614.057.6901,564120.1026,732-36.239,88
DENİZ10.749.7086,90710.629.8226,90621.379.5302,378119.8867,002-68.596,91
ICBC2.078.1377,0051.960.1077,0224.038.2440,449118.0306,727-34.996,86
PİRAMİT780.8416,881700.4816,8481.481.3220,16580.3607,17-59.502,18
INVESTAZ2.112.5546,9532.038.5066,9784.151.0600,46274.0486,26212.452,43
ING1.193.3546,8081.123.9336,8352.317.2870,25869.4216,3724.014,56
PHİLLİP12.491.5856,89812.437.5496,89624.929.1342,77354.0367,335-48.912,45
MEKSA4.803.0616,9884.754.3336,9859.557.3941,06348.7287,276-41.204,58
ALAN380.1246,829334.5556,87714.6790,0845.5696,527-4.414,31
ALB178.5136,868135.2456,766313.7580,03543.2687,187-32.763,10
SANKO1.715.9416,8821.672.9576,8953.388.8980,37742.9846,3593.032,82
HSBC623.6676,764581.5536,9021.205.2200,13442.1144,8666.126,05
BANK OF AMERICA YB44.954.3826,83844.926.7986,84289.881.1809,99927.5840,522162.975,29
BURGAN125.7486,73107.7186,687233.4660,02618.0306,985-9.999,11
ALTERNATİF85.0946,99768.1667,096153.2600,01716.9286,598-2.840,96
TURKISH1.606.9997,0441.593.3297,0573.200.3280,35613.6705,54312.121,76
NOOR CAPITAL108.5076,9299.5476,927208.0540,0238.9606,842-3.692,70
ATA1.635.0866,9721.629.8066,9513.264.8920,3635.28013,427-36.946,36
IŞIK57.8746,85952.6436,854110.5170,0125.2316,908-2.499,88
ÜNLÜ446.5466,923443.1786,97889.7240,0993.3680,78219.021,12
METRO7.0007,0877.0007,09614.0000,0020060
ACAR181.4916,578183.5916,637365.0820,041-2.10011,74611.164,18
STRATEJİ1.7216,8897.8776,8159.5980,001-6.1566,7942.240,75
POLEN1.324.8467,0431.334.2467,0432.659.0920,296-9.4007,0135.480,70
OYAK10.284.6426,8610.299.0786,85920.583.7202,29-14.4365,705-10.472,75
İNTEGRAL446.8426,997462.2736,991909.1150,101-15.4316,7985.683,30
TERA275.5216,774296.5216,779572.0420,064-21.0006,8458.725,49
YATIRIM FİNANSMAN14.977.3356,95115.019.6606,93729.996.9953,337-42.3252,009-187.106,89
BİZİM829.8936,75883.0146,7161.712.9070,191-53.1216,185-13.034,69
ANADOLU930.0726,9481.010.0246,9261.940.0960,216-79.9526,67219.325,60
MARBAŞ10.372.8426,99110.466.9436,99120.839.7852,318-94.1016,94248.163,77
CREDİT SUISSE454.4967,033575.2496,9711.029.7450,115-120.7536,73937.317,82
A135.599.7316,95635.897.0496,96171.496.7807,954-297.3187,538329.429,54
TACİRLER13.280.7777,00813.671.8796,98826.952.6562,998-391.1026,336-36.735,90
ALNUS14.681.5176,91715.128.3176,91429.809.8343,316-446.8006,831179.234,34
GARANTİ21.938.5526,89622.534.9756,90844.473.5274,948-596.4237,324533.149,38
VAKIF17.920.6706,89718.720.2866,89436.640.9564,076-799.6166,817309.420,75
HALK15.995.8336,91316.798.3436,89532.794.1763,648-802.5106,52677.113,50

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (HUBVC)

Aracı KurumAlış AdetAlış Ortalama FiyatSatış AdetSatış Ortalama FiyatToplam LotToplam Lot(%)Net AdetMaliyetKar/Zarar
İlk 5 Kurum Net40.997.48118,097141.093.64018,090382.091.12151,88-96.15915,2028
İlk 10 Kurum Net69.395.82818,077269.481.97018,0757138.877.79887,767-86.14216,8526
DENİZ2.793.80218,0572.670.23618,0675.464.0383,453123.56617,858-114.609,18
A11.671.71418,6531.582.91918,8093.254.6332,05788.79515,86394.707,25
OSMANLI2.650.73618,0982.585.65118,0945.236.3873,30965.08518,233-84.837,33
HALK3.657.41418,0853.615.68018,0657.273.0944,59641.73419,867-122.574,59
AK4.600.45117,9414.559.77917,9589.160.2305,78940.67215,98638.388,54
GEDİK2.237.81018,1722.197.81218,1514.435.6222,80339.99819,324-95.761,64
OYAK2.212.87118,2082.180.61318,1234.393.4842,77732.25823,966-226.970,44
GARANTİ5.297.04118,0295.272.17717,99310.569.2186,67924.86425,625-216.186,70
HSBC85.02118,04560.79718,024145.8180,09224.22418,096-28.253,88
TEB946.72117,975924.85818,0021.871.5791,18321.86316,8222.367,77
INVESTAZ212.80118,04192.46318,146405.2640,25620.33817,027-1.980,86
TACİRLER880.48818,155861.80818,2221.742.2961,10118.68015,0734.740,12
GLOBAL647.32117,937631.95817,8771.279.2790,80815.36320,432-53.803,93
PİRAMİT97.15617,78983.86317,828181.0190,11413.29317,543-8.154,97
MARBAŞ687.52018,689674.83818,6351.362.3580,86112.68221,547-58.552,92
ICBC212.83317,96201.91017,988414.7430,26210.92317,43-5.461,43
BANK OF AMERICA YB3.714.04017,5773.704.05917,5967.418.0994,6889.98110,35165.667,87
BİZİM262.48418,289252.86218,086515.3460,3269.62223,633-64.500,92
ALAN45.84618,41736.94118,57582.7870,0528.90517,765-7.433,27
İNTEGRAL73.83918,46865.89518,531139.7340,0887.94417,942-8.038,91
STRATEJİ15.38718,07310.01017,98925.3970,0165.37718,23-6.989,11
ALNUS666.34218,472661.24818,4711.327.5900,8395.09418,563-8.317,80
ING258.11517,994253.92018,136512.0350,3244.1959,37631.688,44
TERA55.82617,82152.00717,951107.8330,0683.81916,0463.375,18
ŞEKER455.32318,821453.43118,93908.7540,5741.892-7,26445.775,38
ALB16.72917,45515.45317,33532.1820,021.27618,909-2.524,97
ACAR19.82817,57819.15317,76238.9810,02567512,3413.097,65
IŞIK25.71517,46525.41717,52751.1320,03229812,151.424,52
POLEN001.00018,851.0000,001-1.00018,851.920,00
ÜNLÜ50.40718,08951.70618,082102.1130,065-1.29917,8061.137,59
METRO001.30016,8621.3000,001-1.30016,862-89
BURGAN26.03718,32127.96218,37853.9990,034-1.92519,1444.262,45
ANADOLU50.91218,17756.51517,779107.4270,068-5.60314,157-15.534,56
NOOR CAPITAL7.77318,47213.83817,64421.6110,014-6.06516,583-2.105,60
AHLATÇI109.96518,247117.29018,094227.2550,144-7.32515,807-8.223,57
MEKSA735.53718,506745.33818,5741.480.8750,936-9.80123,61865.551,52
TURKISH285.84118,237300.18218,289586.0230,37-14.34119,32834.396,62
ATA107.17718,552122.73318,064229.9100,145-15.55614,702-34.660,41
SANKO325.53518,728341.11018,719666.6450,421-15.57518,52324.808,47
YATIRIM FİNANSMAN400.08518,237416.46618,317816.5510,516-16.38120,27854.846,53
ALTERNATİF120.19118,15147.05918,254267.2500,169-26.86818,71748.026,41
PHİLLİP977.06318,3121.006.84218,3441.983.9051,254-29.77919,38973.235,55
YAPIKREDİ15.796.00917,98415.840.59618,01431.636.60519,994-44.58728,667523.307,76
ZİRAAT6.083.28418,0836.137.83518,03212.221.1197,723-54.55112,257-254.938,85
QNB1.748.00018,4121.810.70518,3383.558.7052,249-62.70516,259-42.085,69
İNFO2.513.70218,1772.582.52518,2325.096.2273,221-68.82320,216226.122,02
İŞ9.691.11818,0479.805.89017,99619.497.00812,322-114.77213,656-375.816,12
VAKIF5.587.26018,0535.742.42018,10411.329.6807,16-155.16019,956469.559,01

Önemli uyarı: Burada yer alan bilgiler Foreks FX Plus uygulaması üzerinden derlenmiş olup 15.09.2020 – 15.11.2020 tarihleri arasındaki aracı kurum maliyetlerini içermektedir. Bilgilerin doğruluğu konusunda Finanspara markası herhangi bir taahhüt altına girmez. En doğru ve güncel veriler için BIST veri paketleri alınarak ilgili markalar üzerinden izlenmelidir.

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi içermez.

Popüler Hisselerin 2 Aylık Aracı Kurum Maliyetleri

Popüler Hisselerin 2 Aylık Aracı Kurum Maliyetleri

Üyelerimizden gelen istekler doğrultusunda son zamanların popüler hisselerinden Prizma Matbaacılık, Ceo Event Medya, Gersan Elektrik ve Hub Girişim hisselerinin 2 aylık aracı kurum maliyetlerini sizler için derledik.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar