Gündem
Neler Oluyor?

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları 2018

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları bugün sınavın bitmesiyle beraber adaylar soruların cevaplarını merak etmeye başladı. Kpss önlisans soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? Bu haberimizde sayfamız anlık olarak güncellenecek olup soru ve cevapları sizler paylaşacağız.

2018 KPSS ÖNLİSANS SINAVI NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

2018 kpss sınavı kaçta ve ne zaman başladı. KPSS önlisans sınavı 4 Kasım 2018 tarihinde ÖSYM tarafından yapıldı. Sınavda yer alan 15 dakika kuralı uygulaması devam etmiş oldu Sınav saati 10:15 olarak açıklanırken, sınava girecek olanlar en geç saat 10:00’da sınav binalarında olması gerekmekte idi.

KPSS ÖNLİSANS SINAVINDA KAÇ SORU SORULUYOR?

KPSS Önlisans sınavı 2 yılda bir yapılmaktadır. KPSS Önlisans sınav süresi 120 dakika olarak yine aynı idi. Ayrıca KPSS Önlisans sınavında yer alan 60 Genel Yetenek, 60 Genel Kültür olmak üzere 120 soru bulunmakta ve soruların sayısında herhangi bir değişikliğe gidilmedi.

4 KASIM KPSS ÖNLİSANS SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

4 Kasım KPSS önlisans soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağına dair resmi bir açıklama gelmedi. Sınav soru ve cevapları açıklandığında detaylar haberimizde sizlerle olacak! KPSS cevapları bir sonraki hafta ÖSYM ana sayfasında yayınlanacak ancak ÖSYM soruların sadece yüzde 10’unu yani 120 sorudan yalnızca 12 tanesini açıklıyor.

KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM’nin yaptığı açıklamaya göre 2018 KPSS sonuçları 29 Kasım’da açıklanacak. Sayfamızda anlık olarak güncellenecektir. Sonuçlar yazımızın sonuna eklenecektir. Cevapları ve soruları şeklinde açıklamalı olarak yer alacaktır.

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları

KPSS Önlisans Soruları ve Cevapları nedir? Ne zaman açıklanacak? Cevap anahtarı ve sorular nelerdir? Kaç soru soruldu? Sonuçları ne zaman açıklanacak?

User Rating: 4.3 ( 2 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar