Gündem

Kocaeli’de Terör

 

Kocaeli’de Terör

 

 

 

Kocaeli ve İstanbul’da düzenlenmekte olan operasyonda terör örgütü PKK üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınmış olan 4 şüpheli adliyeye sevk edildi Alınan bilgiye göre yer alan haberde ise, İl Jandarma Komutanlığı tarafından terör örgütüne yönelik iki ilde belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda yakalanan ve Şanlıurfa üzerinden PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin kontrolündeki Kobani’ye (Ayn el-Arab) geçme hazırlığı yaptığı iddia edilmekte olan A.B.I, E.I, S.I. ve O.T’nin jandarmadaki işlemleri tamamlanmış olundu.

 

 

Kocaeli ve İstanbul’da düzenlenmekte olan operasyonda terör örgütü PKK üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 4 şüpheli adliyeye sevk edilmiş olundu.

Alınan bilgiye ve habere göre, İl Jandarma Komutanlığı tarafından terör örgütüne yönelik iki ilde belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda yakalanan ve Şanlıurfa üzerinden PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin kontrolündeki Kobani’ye (Ayn el-Arab) geçme hazırlığı yaptığı iddia edilen A.B.I, E.I, S.I. ve O.T’nin jandarmadaki işlemleri tamamlanmış oldu.

Zanlılar, daha sonra adliyeye sevk edildi.

 

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda bir silah ele geçirilmişti. Birçok şüpheleri üzerinde barındırıyordu.

 

[poll id=”2″]

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar