Gündem

iOS 11’de büyük hata

iOS 11’de büyük hata

iOS 11’de büyük hata iOS 11 ile iPhone’daki hesap makinesinin bozulduğu yapılan incelemede görüldü. İşte hesap makinesi uygulamasındaki o sorun.

 

Apple’ın başı iOS 11 hatalarından bir türlü kurtulamıyor. Şimdi de iOS 11 ile iPhone’lardaki Hesap Makinesi uygulamasının bozulduğu yapılan incelemelerde görüldü. Bir Reddit kullanıcısı hızlı bir şekilde 1+2+3 işlemini yaptığında ortaya 6 yerine 3 sonucunun çıktığını fark etti. Hatanın üzerine giden kullanıcı sonraki adımlarında sonucu 23 veya 24 bulduğunu da söylenilmekte.
Bu işlemi iOS 11.0.3 sürümünde yapmaya çalıştığımızda toplama fonksiyonun geç tepki verdiğini keşfettik. Yani Apple bu sorunun üstesinden gelmek için “+” tuşuna basma tepkisini uzatmış gibi görünüyor. Hesap Makinesi uygulamasında hızlı işlem yapmak artık iOS 11.0.3 ile mümkün görünmemekle kalmıyor hatalı sonuçlar vermeye devam ediyor.
Apple’ın artık bu tip küçük sorunları iOS 11.1 güncellemesi ile çözmesini bekliyoruz. Aksi takdirde iPhone kullanıcıları Apple’dan soğumaya yol açabilir.

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar