Gündem
Neler Oluyor?

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019

Ziraat Bankası Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019 başvuru için ziraat bankası açıklaması;

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019 Ziraat Bankası olarak ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonomimizin lokomotifi konumunda olan konut/inşaat sektörüne yönelik uzun yıllardır etkin finansal çözümler sunmaktayız.

Bankamız; bugüne kadar öncü olarak konut sektörüne sunduğu çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, hem konut üreticisi firmaların hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019 Şartları

Uygulama kapsamında Bankamız ile anlaşmalı konut üreticilerinden konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.*

*500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,98 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,5844’tür.

Anlaşma sağlanan firmalar için Anlaşma sağlanan firmalar için  tıklayınız.

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019 nasıl başvurulur? Hangi evraklar gerekli ve maksimum ne kadar veriliyor? Her firma alabiliyor mu?

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar