Gündem
Neler Oluyor?

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020

Ziraat Bankası Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020 başvuru için ziraat bankası açıklaması;

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020 Ziraat Bankası olarak ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonomimizin lokomotifi konumunda olan konut/inşaat sektörüne yönelik uzun yıllardır etkin finansal çözümler sunmaktayız.

Bankamız; bugüne kadar öncü olarak konut sektörüne sunduğu çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, hem konut üreticisi firmaların hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020 Şartları

Uygulama kapsamında Bankamız ile anlaşmalı konut üreticilerinden konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.*

*500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,98 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,5844’tür.

Anlaşma sağlanan firmalar için Anlaşma sağlanan firmalar için  tıklayınız.

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020

Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2020 nasıl başvurulur? Hangi evraklar gerekli ve maksimum ne kadar veriliyor? Her firma alabiliyor mu?

Kullanıcı Oyu: 4.3 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar