Gündem

En İyi Kadın Parfümleri

En İyi Kadın Parfümleri

En İyi Kadın Parfümleri Bir kadının imzası kokusudur. Bu nedenle en iyi kadın parfümleri onlar için çok büyük bir önem taşır. Her kadın tenine uygun ve kişilik özelliklerini yansıtan bir parfüme sahip olmak ister. O parfümü bulduklarında ise her daim aynı koku ile hatırlanırlar. Peki en iyi kadın parfümleri hangileridir ? En kalıcı parfüm kokusu ve markası nedir ? Merak edenler için işte o markalar…

En İyi Kadın Parfüm Markaları

Lady Million : Kadınların yoğun bir şekilde talep gösterdiği Paco Rabanne Lady Million, kokusu ile cezbedici bir hava yaratıyor. Parfümün kalp notalarında yasemin ve gardenya çiçekleri yer alırken, dip notasında paçuli ve amber bulunmaktadır. Sade ve bir o kadar da şık bir koku olduğunu söylemek mümkündür.

Chanel No.5 : Uzun yıllar boyunca popülerliğini kaybetmemiş bir koku olarak bilinen bu parfümün kalp notası yasemin, gül, süsen ve zambak çiçeklerinden oluşmaktadır. Kalıcılık özelliği çok yüksek bir parfümdür. Genellikle kışkırtıcı ve büyüleyici kadınların kokusu olarak bilinir.

Tom Ford Black Orchid  : Afrodizyak etkili bir parfüm olan Tom Ford Black Orchid, gerçekten özel bir tasarım ve özel bir kokuya sahip. Bu parfümün diğer parfümlerden farklı ise hazırlanışında özel olarak yetiştirilip kullanılan siyah orkidelerdir. Zengin kadınların en başarılı kokusu olarak bilinen bu parfüm, kalıcılığı ile de çok popüler.

Versace Crystal Noir : Kokusu cezbedici ve notaları etkileyici olan bir parfüm olarak bilinmektedir. Genellikle her kadının beğenebileceği bir koku olduğunu söyleyebiliriz. Parfümün kalp notasında gardenya, şakayık ve portakal çiçeği bulunmaktadır. Dip notalarda ise amber ve musk bulunuyor.

Chanel Coco Mademoiselle : Kalıcılık oranının en yüksek olduğu parfümlerden biri de budur.  İçerisinde afrozdizyak etkisinin bulunduğu söylenmektedir. Genellikle feminen kadınların tercih ettiği otoriter bir kokudur.  Büyüleyici kokusu ile her kadının isteyebileceği parfümler arasında yer almaktadır.

Carolina Herrera Good Girl : Mükemmel kokusu ve kutu tasarımı ile kadınların gözde parfümlerinden biri de Carolina Herrera Good Girl’dür. Topuklu ayakkabı şeklinde yapılmış olan bir kutuya sahiptir. Parfüm genellikle bu yönü ile bilinmektedir. Çiçeksi kokular seven iddialı kadınlar için idealdir.

En İyi Kadın Parfümleri

Bir kadının imzası kokusudur. Bu nedenle en iyi kadın parfümleri onlar için çok büyük bir önem taşır. Her kadın tenine uygun ve kişilik özelliklerini yansıtan bir parfüme sahip olmak ister.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar