Gündem

Emekli maaşının yatacağı tarih belirlendi

Emekli maaşlarının yatacağı tarih açıklandı. Bayram öncesi emeklilerin en çok merak ettiği sorulardan biri ise maaşlarının ne zaman yatacağı idi. Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Geçici Bakanlar Kurulu’nun ilk toplantısında Bayramı dolayısı ile yapılacak uygulamaların bilgisini verdi. Kurtulmuş, önce milyonlarca memurun merak ettiği; “Emekli maaşları ne zaman yatacak?”, “Emekli maaşları kurban bayramından önce ödenecek mi?” sorularını yanıtladı. Emekli maaşları ile ilgili açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, emekli maaşlarının bayram öncesi ödeneceği bilgisini şu açıklamalarla belirtti:

“Kurban Bayramı tatili öncesinde Bağ-Kur’luların, SSK, işçi ve tarım emeklilerinin ve 4/C’lilerin alacakları maaşları, ücretleri bayramdan önce 17 ve 23′ü arasındaki süre içerisinde bu ödemeler de yapılacak ve böylece Kurban Bayramı’na Bağ-Kur’lu, SSK’lı ve emeklilerinin rahat bir şekilde girmelerini temin edecek adımlar atılacaktır.” diye sözlerine ekledi.

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar