Para piyasası
Neler Oluyor?

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar Ne Kadar Oldu? Dolar fiyatları ve dolar güne nasıl başladı? Dolar yükselecek mi? Dolar seçimden sonra ne olur? Dolar haberleri ve gelişmeleri Dolar fiyatları şu dakikalarda yapılan incelemede ise 5.57 TL seviyesinde hareket ederken, Euro fiyatları ise 6.26 TL seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Dolar Ne Oldu?

Dün Türkiye piyasalarının kapanış saatinde yer alan bankalararası piyasada 5.63 TL seviyesinden hareket etmekte olan dolar kuru, yeni güne 5.58 TL seviyesinden başlangıç yapmış oldu. Dolar kuru, gün içerisinde en düşük 5.5759 TL’yi, en yüksek 5.6256 TL’yi görmüş oldu. Dolar, saat 09.03 itibarıyla 5.5777 TL seviyesinde işlem görürken; Euro kuru ise aynı dakikalarda 6.2677 TL seviyesinde bulunmakta.

Doların dünyada en çok işlem gören 6 adet yerel para biriminin karşısındaki değerini gösteren dolar endeksi yüzde 0.16 artışla beraberinde 96.95 seviyesinde olan, Euro/dolar paritesi ise şu dakikalarda 1.1203 seviyelerinde bulunmaya devam ediyor.

10 yıllık gösterge tahvilin bileşik faizi yüzde olarak ise 17.40 seviyesinde, 2 yıllık gösterge tahvilin beraberinde bileşik faizi yüzde 21.00 seviyesinde işlem görüyor.

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar Ne Kadar Oldu? Dolar fiyatları ve dolar güne nasıl başladı? Dolar yükselecek mi? Dolar seçimden sonra ne olur? Dolar haberleri ve gelişmeleri

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar