Gündem

Bayram Öncesi Emekliye Çifte Müjde

Bayram Öncesi Emekliye Çifte Müjde

Bayram Öncesi Emekliye Çifte Müjde haberi. Milyonlarca emekliye maaş ve bayram ikramiyelerine yönelik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak görev yapan Jülide Sarıeroğlu’ndan çifte müjde geldi. Bakan Sarıeroğlu emeklilerin maaş ve ikramiyelerinin bayram öncesi ödeneceğinin açıklamasında bulundu.

TARİHLER ÖNE ÇEKİLDİ

Emekli ikramiye ve maaş tarihleri öne çekildi. Ramazan Bayramı öncesinde emeklilerin alacağı bin liralık bayram ikramiyesi ve emekli maaşları ile ilgili de merakla beklenen tarihleri açıklamasında bulundu.

Bayram öncesinde vatandaşları daha da rahatlatmak adına, hem emekli maaşlarımızın ödemelerini hem ikramiyelerimiz de bir önceki hafta yapmaya karar verdiklerini belirtti.

BAYRAM İKRAMİYESİ TARİHLERİ

Bakandan ise şöyle açıklama geldi; Bağkur ve emekli sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018’de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz.

EMEKLİ MAAŞLARI ÖDEME TARİHLERİ

Emekli sandığı emeklilerimizin maaşları ayın 1 – 5 arasında, SSK Bağkur emekli maaşlarımızı da 11 12 13 Haziran tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirmiş olacağız.

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar