Gündem

Başkanlık için çalışmalar yapılıyor

Başkanlık için çalışmalar yapılıyor

Başkanlık için çalışmalar yapılıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük önem vermiş olduğu ve her fırsatta dile getirdiği başkanlık sisteminin tanıtılması ve anlatılması için Ak Parti teşkilatları atağa geçirmekte. Teşkilatlar gece gündüz çalışacak ve köy köy gezerek  başkanlık sistemini anlatacak.

Ak Parti’nin bugüne kadarki en kapsamlı çalışması, başkanlık sistemine geçişe destek için yapılmış olacak. Medya aracılığıyla başkanlık sisteminin yararlarını ayrıntılı ve detaylı olarak anlatacak olan AK Parti, miting, anket, birebir temas ve en önemlisi arama konferansları ile halka sistemi aktarmış olacak. Ak Parti kulislerinde bunun için köy köy gezilebileceği ve hatta telefon aracılığıyla geniş bir kesime ulaşılmasının anlatılması hedeflendiği dile getiriliyor.

Sezer-Ecevit örneği
Başkanlık sistemine destek için bunun yanında ise Ak Parti kadın kolları da ev ev gezecek ve çalmadık kapı bırakmayacak. Halkla birebir temasta yeni Anayasanın ve başkanlık sisteminin detaylı gerekliliği anlatılacak.

Başkanlık sisteminin ülkenin geleceği için ve bunun yanında ise yeni krizler yaşanmaması için şart olduğunu önem belirtecek olan Ak Partililer, geçmiş yıllarda dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile Başbakanı Bülent Ecevit arasındaki büyük krize neden olan olayı örnek göstermiş olacak.

 

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar