Gündem

Ayşegül Terzi’ye Tekme Atan Saldırgan Tekrar gözaltında

Ve yeniden gözaltında… Halk otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi’ye tekmeyle saldıran Abdullah Çakıroğlu çıktığı ilk duruşmada tahliye edilmişti. Savcılığın itirazı üzerine hakkında tekrar yakalama kararı çıkarılan saldırganın gözaltına alındığı gelen haberler arasında yer alıyor.

 

 

 

Ayşegül Terzi’ye Tekme Atan Saldırgan Yeniden Gözaltında
İstanbul Çekmeköy’de 12 Eylül’de bir belediye otobüsünde şort giydiği için hemşire olan Ayşegül Terzi’ye tekme atan saldırgan Abdullah Çakıroğlu, 9 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın beraberinde 26 Ekim’deki ilk duruşmasında tahliye edilmişti.
Mahkeme sanığın savunmasının tespit edilmiş, delillerin önemli ölçüde toplanmış olduğunu belirtip; dosya kapsamında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden gönderilen rapora göre Bipolar bozukluk hastalığı sebebiyle suç tarihinde sanığın akıl sağlığının yerinde olup olmadığına ilişkin rapor alınması gerektiğinin değerlendirilmesine ve sanığın ileride alınacak raporda kısmi ya da tam akıl sağlığı bozukluğunun tespit edilme ihtimalini dikkate alarak tahliyesine karar vermişti.

 

 

 

[poll id=”3″]

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar