Altın rekora çok yakın

0
404
Altın düşüşte

rekora çok yakın

Altın rekora çok yakın Gram altın, yeni haftanın ilk işlem gününde 161 lira seviyesinde dengelenmiş oldu. Çeyrek altın 264, Cumhuriyet altını ise 1.077 liradan alıcı bulmaya devam ediyor.

Altının gram fiyatı, haftanın ilk işlem gününe düşüşle başlamasının sonrasında ise 161 lira seviyesinde dengelenmiş oldu.
Cuma günü dolar kuru ve ons altın fiyatındaki yükselişe bağlı olarak yurt içi piyasalar kapandıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 161,5 liraya kadar çıkan gram altın, günü yüzde 1,5 değer kazancıyla 161,2 liradan işlem görüyor.
Gram altın, yeni haftanın ilk işlem gününe düşüşle başlamasının sonrasında ise yüzde 0,2 azalışla  beraber 161 lira seviyesinde denge sağlarken, Kapalı çarşı’da çeyrek altın 264, Cumhuriyet altını 1.077 liradan satış işlemine devam ediyor.
Asya piyasalarında sabah saatlerinde negatif seyreden altının ons fiyatı ise şu dakikalarda önceki kapanışa göre yüzde oranı ile 0,2 değer kaybıyla 1.291 dolardan işlem görüyor.
Dolar endeksinin zayıf seyrinin altının ons fiyatındaki artışta ise etkili olduğunu belirten uzmanlar, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.284 doların destek, 1.294 doların ise direnç konumunda olduğunu kaydetmiş oldu.

#ALTIN VE DÖVİZ

 

 

 

ALTIN VE DÖVİZ FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Facebook

Yorum

Finanspara Bültene kayıt olun!

Finanspara Bültenine kayıt olun piyasadan önce siz haberdar olun...

Başarılı bir şekilde bültene kayıt oldunuz :)

Hadi bir sorun oluştu :(

Finanspara Forum

CEVAP VER