Gündem

AKP’li Belediye Başkanı gece oy kullandı

Seçim günü yaklaştı. Skandal ve olayların ardı arkası kesilmiyor. AK Partili belediye başkanı gece yarısı oy kullanıyor. Seçim oy kullanma pusulasına göre kural dışı bir durum.

Amasya’nın Göynücek ilçesi Belediye Başkanı Kemal Şahin, seçimlere saatler kala Facebook hesabı üzerinden mühürlenmiş haldeki güncel oy pusulasının fotoğrafını ve sosyal medya da da paylaştı.

Türkiye bugün sandık başında
“Oyumuzu kullandık hayırlı olsun” şeklindeki paylaşımı gören MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı ile CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, suç duyurusunda bulundu.

oy pusulası

Konuyla ilgili açıklama yapan MHP adayı Mehmet Sarı, yaşanan olayı kepazelik olarak niteledi. “Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Bunların mumu yatsıya kadar da yanmadı. Arkadaşlardan birisi bana Göynücek Belediye Başkanı Kemal Şahin’in bir paylaşım yaptığını söyledi. Bir de baktık ki güncel oy pusulasını mühürlemiş ve paylaşmış. Üzerine de ‘Oyumuzu kullandık hayırlı olsun’ diye yazmış. Baktım ki yeni oy pusulası. Adaylar yeni, pusula yeni, sıralama yeni, yani her şey yeni” diye açıklamada bulundu.

[poll id=”6″]
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/finanspara/public_html/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar