Gündem

125 Polis gözaltına alındı şafak operasyonu

125 Polis gözaltına alındı şafak operasyonu. İstanbul’da yürütülmekte olan FETÖ soruşturması kapsamında yer alan 125 polis hakkında gözaltı kararı verilmiş olundu.

 
İstanbul’da yürütülmekte olan FETÖ soruşturması kapsamında 125 polis hakkında gözaltı kararı verilmiş olundu. “Çözülme 2” adı verilen eş zamanlı operasyonda sabahın erken saatlerinde gözaltı işlemleri başlatıldı ve tüm incelemeler ve sorgulamalar başladı.
İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ soruşturması kapsamında başlattığı “Çözülme 1” operasyonunda aralarında müdür ve amirlerin de bulunduğu 120 emniyet görevlisini gözaltına almıştı.
Yürütülen soruşturmada ise gelen bilgiler arasında ise, FETÖ ilişkisi tespit edilen ve örgütün gizli yazışması olarak değerlendirilen “bylock” kullandığı belirlenen 125 polis hakkında da “Çözülme 2″ operasyonu başlatıldı. Sabahın erken saatlerinde başlatılan eş zamanlı operasyonda polisler gözaltına alınmaya başlanmış olundu.

 

[poll id=”3”]

 

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar