Gündem
Neler Oluyor?

Gram Altın Ne Kadar Oldu? Çeyrek Altın Fiyatı

Gram altın fiyatı ne kadar oldu? Haftaya yükselişle başlamasının sonrasında ise 220,2 lira seviyesinde dengelenmiş oldu. Uzmanlar bu hafta altının gram fiyatında 217 liranın destek, 225 liranın direnç olarak öne çıkacağını kaydetmiş oldu. Kapalıçarşı’da çeyrek altın 360 lira ve Cumhuriyet altını 1.473 liradan işlem görmeye devam ediyor.

Gram Altın Ne Kadar Oldu? Çeyrek Altın Fiyatı ne kadar oldu? Cuma günü dolar kuru ve altın ons fiyatındaki değer kayıplarına paralel olarak düşüş eğiliminde hareket eden altının gram fiyatı, günü önceki kapanışa göre yüzde 1,01 azalışla 219,2 liradan tamamlamış oldu.

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Yeni haftaya artışla başlangıç yapan altının gram fiyatı, saat 09.45 itibarıyla önceki kapanışa göre yüzde olarak 0,46 primle 220,2 liradan alıcı buluyor. Kapalı çarşı’da çeyrek altın 360 lira, Cumhuriyet altını da 1.473 liradan satılıyor. Asya piyasalarında yatay bir seyir izleyen altının ons fiyatı ise şu dakikalarda önceki kapanışın hemen alt seviyelerinde 1.283 dolardan işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta dolar kuru ve ons altının değer kaybetmesinin, gram altın fiyatında düşüşe sebep olduğunu belirterek, bu hafta altının gram fiyatında 217 liranın destek, 225 liranın direnç olarak öne çıktığını kaydetmiş oldu.

Bugün ABD’de piyasaların resmi tatil dolayısıyla kapalı olduğunu, Almanya’da ise Üretici Fiyat Endeksi verisinin takip edileceğini söyledi.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar