Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

Whatsapp’a iki büyük özellik geliyor

Whatsapp’a iki büyük özellik geliyor

 

 

Facebook, Şubat 2014’te 19 milyar dolar karşılığında satın almış olduğu WhatsApp’ta kullanım deneyimi ve kullanıcı güvenliğini yükseltmeye yönelik olarak gelişmeleri devam ettiriyor.

 

 

Güvenlik noktasında uçtan uca şifreleme özelliğini devreye sokan WhatApp önümüzdeki günlerde ise iki aşamalı olarak kimlik doğrulama sistemini platforma getirecek.

Android WhatsApp Beta uygulaması bugün itibariyle yeni bir sürüme yükseltilmiş olundu. 2.16.189 numaralı sürüme kavuşan uygulamaya iki yeni özellik dahil edilirken, tamamen güncelleme gelmesi merakla bekleniyor.

WhatsApp’a eklenen son iki yenilik sesli arama özelliğini geliştirmeye yönelik. Artık WhatsApp aramalarında yanıt alınmadığında ya da arama reddedildiğinde ekranda “Geri ara” uyarısı görünmüş olacak. Bir diğer özellik ise yine aynı ekranda “Sesli mesaj kaydet” uyarısı olacak. Kullanıcılar yanıt alamadıkları aramalara anında sesli mesaj gönderebilecek ve karşı tarafa ulaşarak mesajınızı sesli olarak alabilecek.

 

[poll id=”3″] [easy-tweet tweet=”Whatsapp’a iki büyük özellik geliyor” user=”finansparacom” hashtags=”whatsapp”] Bankalar vergide hız kesti


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar