• YARIM ALTIN
  6.291,00
  % 0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9721
  % 0,15
 • € EURO
  31,8243
  % 0,11
 • £ POUND
  36,7395
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,0665
  % 0,46
 • РУБ RUBLE
  0,3254
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  1107663,681
  % 3,42
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

VeChain Ne kadar Güvenli?

VeChain Ne kadar Güvenli?

VeChain Ne kadar Güvenli?

VeChain Ne kadar Güvenli? VeChain, tedarik zinciri yönetiminde yer alan süreçleri geliştirmek için uzmanlaşmış yeteneklere sahip blok zinciri etkin bir platformdur. Platform kullanıcıları tarafından satın alınan ürünlerin özgünlüğünü ve kalitesini tespit etmek için kurcalanmaya karşı korumalı dağıtım defteri teknolojisini kullanır.

Yedek parça değiştirmeleri, servis geçmişi, maliyet, envanter seviyesi veya başka herhangi bir şey olsun, tedarik zinciri yönetim sistemindeki bir ürünle ilgili tüm bilgiler, platformun tüm katılımcıları için güvenli bir şekilde kaydedilebilir.

Vechain Platformunun Analizi

Platform, ürünleri izlemek için bir VeChain Kimliği veya VID atar. QR Kodu, RFID etiketi veya Yakın Alan İletişimi (NFC) etiketinde yazılabilir. VID teknolojisi, gerçek iş dünyasının VeChain platformuna entegrasyonunu sağlar.

Tüketici, bir ürünü kendi üretim noktasından sevkiyatıyla ve nihai teslimat yoluyla izleyebilir. Tüketiciyi aldatmaya yönelik herhangi bir teşebbüs kolayca tespit edilecek ve ürün hareketinin herhangi bir safhasında özgünlüğünü belirleyebilecek.

Güvene ve Bilgiye İlişkin Sorunlar

Bilgi teknolojileri alanındaki işletmeler için temel sorun, güven faktörüdür. İlgili tarafların ürün geliştirme ile ilgili hassas bilgilerin aktarılmaları birbirlerine güvenmek zor. Dahası, ürün bilgisinin ve diğer verilerin merkezi olarak depolanması saldırıya duyarlı yapar. Merkezi depolama ayrıca, vicdansız unsurlar tarafından çalınan veya bozulan veri tehdidi oluşturmaktadır.

Bu kaygılar göz önüne alındığında, VeChain geliştiricileri bilginin dağıtılmış, yüksek hızlı, şeffaf platformlarda saklanabileceği bir platform oluşturmaya karar verdiler. Değişiklikleri uyguluyorlar, yükseltme yapıyorlar ve platformu mevcut ihtiyaçları ve platformun gelecek zorluklarını karşılamak için stratejik olarak yeniden ayarlıyorlar.

Bu şekilde, bilgilerin bütünlüğünü başarıyla sürdürürler ve bilgilerin güvenli ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlarlar.

Vechain Problemi Nasıl Çözdü?

VeChain ekosistemi simetrik ve nispeten şeffaf bir şekilde bilgi saklar ve sağlar. Kârın büyük bir kısmı gerçek değerin gerçekleşmesinden kaynaklanmaktadır. Kuruluştaki herhangi bir kişi katkı ve değerleri temel alınarak nispeten adil ödüller kazanabilir.

Ekosistem için kullanılan blok zincir teknolojisi ticari ve ekonomik faaliyetler de dahil olmak üzere tüm iş alanlarına yer açmaktadır..Ekosistem, taraflar arasındaki olası güven sorununu etkin bir şekilde çözmektedir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.