• YARIM ALTIN
  6.327,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9409
  % 0,09
 • € EURO
  31,2427
  % 0,30
 • £ POUND
  36,4385
  % 0,28
 • ¥ YUAN
  4,0434
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,3129
  % 0,41
 • BITCOIN/TL
  1270860,315
  % 0,71
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

En İyi Antivirüs Programı

En İyi Antivirüs Programı

En İyi Antivirüs Programı

En İyi Antivirüs Programları nelerdir? Hangi antivirüs programı daha iyi? En çok kullanılan anti virüs programları nelerdir?

En İyi Antivirüs Programı hangisi sizler için araştırdık. Teknoloji çağının olmazsa olmazlarından biri de antivirüs programlarıdır. Çünkü bu programlar sayesinde dijital cihazlar olası virüs tehlikesine karşı korunur. Bu da bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlardaki gizli bilgi ve belgelerin korunmasına olanak sağlar. Aynı zamanda dijital cihazların daha uzun ömürlü olmasında da etkilidir. Günümüzde kullanılan antivirüs programlarında genellikle ücretli ve ücretsiz olmak üzere çeşitli özellikler bulunmaktadır. Ücretli sürümlerin çok daha büyük avantajları varken, ücretsiz sürümler de rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Yani bir cihazı korumak için yeterli özellikleri içerisinde barındırmaktadır denilebilir. Peki en iyi antivirüs programları hangileridir ? Hangi programlarda ücretsiz sürüm mevcuttur ?

En İyi Antivirüs Programları

Avast Free Anti-Virus 2016 : Uzun süre boyunca bilgisayarlarda kullanılmış olan bir programdır. Genellikle ücretsiz sürümü tercih edilir. Sadece bazı özellikleri para ile satın alınabilmektedir. Programın şimdiler de ise ev ağı korumasına yönelik geliştirdiği bir yazılım söz konusudur.

Avira Free Antivirus :  Avira, kullanım açısından çeşitli kolaylıklar sağlayan bir programdır. Geniş tarama yapması ile bilinmektedir. Ücretsiz sürümü mevcuttur. Ancak diğer programlar gibi bu programda da ek özellikler parayla satın alınmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan antivirüs programları arasında yer alan bu program, sade ve akıcı bir sisteme sahiptir.

BitDefender Antivirus Free Edition : Antivirüs programları arasında en güçlü sisteme sahip olan bu programdır. Dijital cihazları casus yazılımlar ve zararlı virüslerden korur. Aynı zamanda çevrimiçi dolaşmada da etkin bir şekilde çalışmaktadır. Sistemin en büyük avantajı ise reklamsız çalışıyor olmasıdır.

Panda Free Anti-Virus 2016 : Korumayı kendi sunucusu üzerinden gerçekleştiren bir program olduğu için dijital cihazları çalışırken zorlamıyor. Bu da rahat bir kullanım olanağını beraberinde getirmektedir. Panda antivirüs programı gerçek zamanlı korumaya sahiptir.

Panda Free Anti-Virus 2016 : Bu program aslına bakıldığında güvenlik sistemi olarak çok donanımlıdır. Ancak aile koruması vb. gibi özellikleri parayla satmaktadır. Ücretsiz koruma kısmında ise genellikle indirilen dosyaları tarama işlemleri yapılmaktadır. Zararlı virüs kontrolü de yapan program son derece başarılıdır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.