Whatsapp asistanı WACAO geliyor

0
461
whatsapp wacao asistan
whatsapp wacao asistan

Whatsapp asistanı WACAO geliyor

Whatsapp asistanı WACAO geliyor. Dünya çapında 1 milyardan fazla bir kullanıcıya sahip olan Whatsapp, gün geçtikçe büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygulama günlük hayatımızda o kadar yer etti ki, bazı geliştiriciler Whatsapp için bir asistan olması gerektiğini belirtmiş.

WACAO, başka bir ifade ile “Whatsapp Chat Assistant”, temelde yoğun WhatsApp kullanıcılarını rahatlatmak ve işlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir dijital asistan olarak geliştirilmiş.

Whatsapp asistanı WACAO

WACAO bugün düzenlenmekte olan Disrupt Berlin 2017 Hackathon etkinliğinde Vivek Bombatkar ve Sidharth Ramachandran tarafından tanıtıma sunuldu. Tanıtım sırasında vurgulandığı üzere bu yeni sohbet asistanı, çok sayıda sohbet grubunun parçası olan kullanıcılar için gerekli bir ihtiyaç olarak görüldü.

Sohbet asistanı, mesajlarınızı okumak ve konuşmalarınızı görüntülemek için WhatsApp‘ın web sürümünden yararlanmakta. Kurulum yapmak ise çok basit, gerekli yazılımlar yüklendikten sonra tek yapmanız gereken uygulama ile aynı ada sahip bir WhatsApp grubu oluşturmak.

Bundan sonra bu gurup penceresi üzerinden asistan ile etkileşime geçerek ondan çeviri yapmasını, gurup mesajlarını özetlemesini ve hatta doğum günü mesajları yollamasını bile isteyebilecek ve birçok ayrıntılar bunun yanında işleriniz çok kolay bir hale gelecek.

Henüz bir Github projesi olarak geliştirelen WACAO, ileride yoğun WhatsApp kullanıcıların bir numaralı sanal asistanı olacak gibi görülmekte. Asistan ile ilgili daha fazla ayrıntı için aşağıdaki linke tıklayarak, projenin Github sayfasına ulaşabilir ve tüm detaylarına erişebilirsiniz.

 

#WHATSAPP WACAO

0
like
14
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Facebook

Yorum

Finanspara Bültene kayıt olun!

Finanspara Bültenine kayıt olun piyasadan önce siz haberdar olun...

Başarılı bir şekilde bültene kayıt oldunuz :)

Hadi bir sorun oluştu :(

Finanspara Forum

CEVAP VER