Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

Samsung kırmızı Galaxy S8

Samsung kırmızı Galaxy S8

Samsung kırmızı Galaxy S8 tanıttı. Samsung, sonbahar ayına özel olarak Galaxy S8’in yeni renk seçeneğini duyurusunu yaptı. Galaxy S8, yeni rengi ile çok hoş görünüyor ve bir o kadarda ilgi çekici.

Samsung kırmızı Galaxy S8

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi olarak bilinen Galaxy S8 için Sonbahar aylarına özel yeni renk seçeneğini duyurdu. Burgundy Red olarak adlandırılan Samsung Galaxy S8’in yeni rengi, ilk bakışta kırmızı iPhone 7 modelini çağrıştırmakta olduğu gözlendi. Ancak bu rengin Galaxy S8’de daha şık durduğunu samimiyetle söyleyebiliriz.
Galaxy S8’in Infinity Display tasarımına oldukça uyum sağlamakta olan yeni Burgundy Red rengi, ön panelin siyah rengi ile buluşunca ortaya muhteşem bir görüntü çıkmasını ve şık bir tasarım olarak karşımıza çıktı.
Bununla beraber Şimdiden Galaxy S8’in en iyi rengi olarak gösterilen Burgundy Red renk seçeneği maalesef ki şimdilik sadece Güney Kore’de satışa sunulmuş olacak. Umarız Samsung, bu renk seçeneğini Türkiye dahil olmak üzere birçok diğer ülkelerde de satışa sunması beklenilmekte.

Samsung kırmızı Galaxy S8

Samsung kırmızı Galaxy S8 tanıttı. Samsung, sonbahar ayına özel olarak Galaxy S8'in yeni renk seçeneğini duyurusunu yaptı. Galaxy S8, yeni rengi ile çok hoş görünüyor ve bir o kadarda ilgi çekici.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar