Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak?

Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak?

Samsung’un, Note 5’den sonra 6’yı atlayarak doğrudan olarak ise Galaxy Note 7’yi piyasaya süreceği iddia ediliyor.

 

 

Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak

 

 Samsung Galaxy Note 7 ne zaman çıkacak? Samsung’un 5.7-inç ekran büyüklüğündeki phableti (tabletfon) Galaxy Note 7’nin tanıtımına az bir süre kaldı ve merakla bekleniyor. Bildiğimiz üzere Samung, piyasaya sürdüğü her Note modeliyle en iyi tablet olmayı başarıyor. Güney Koreli teknoloji devinin bu son harikası da meraklar içinde bekleniyor.

Yeni Galaxy Note modelinin 2 ay sonra yani her zamanki gibi Ağustos ayında tanıtılması beklentiler arasında yer alıyor. Lakin isim hakkında farklı iddialar var. Kimi kaynaklar Note 6 isminde piyasaya çıkacağını savunurken, kimileri ise Note 7 olarak çıkacağını iddia ediyor.

Buna gerekçe olarak ise yer alan bilgide ise Galaxy S7 ve Note 7’nin aynı numarada olmasının sağlanması gösteriliyor. Ayrıca bildiğimiz üzere Apple Eylül ayında iPhone 7’yi tanıtacak. Bu isim hamlesi, Samsung’un kurnaz bir algı taktiği olarak görülüyor.

@OnLeaks tarafından yayınlanmakta olan Galaxy Note 7’nin görüntüleri bu şekilde yer aldı. Fotoğraflardan anladığımız kadarıyla yer alan haberde ise Note 5’in çizgileri devam edecek. Ayrıca önceki günlerde iddia edildiği gibi arkada çift değil tek lensli kamera gözükmekte olduğu gözlendi. Sızıntı fotoğraflarda belirgin tek bir şey var ise o da Galaxy Note 7’nin USB Type-C ile geleceği.

 

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar