Araştırma İnceleme

Poom Barang: Victory Hill (Asya)

Poom Barang: Victory Hill (Asya)

Poom Barang: Victory Hill (Asya) Victory Hill olarak bilinen bölge tipik Asya şehirlerine benzememektedir. Yüksek bir tepeye kurulmuş şahane bir manzarası olan bir bölgedir. Burada bulunan oteller hem yeni hemde daha ucuz ve ayrıca manzaraları harikadır. Otellerin yanlarında bulunan sokaklarda sıra halinde barlar vardır. Burada bulunan çoğu barlar yirmi dört saat açıktır. Sabaha kadar açık olan barlar sabah yedi den itibaren kahvaltı vermeye başlar. Burada bulunan barların çoğu beyazların elinde bulunmaktadır.

Bilardo masaları bulunan barlar da vardır. Gündüzleri sakin olan barlar geceleri daha hareketlidir. Victory tepesinden aşağıya inen yolun sonunda victory plajı bulunmakta olup batı kıyısında bulunan plajlar diğer plajlara göre daha sakin plajlardır. Ancak plajın kumluk alanı diğer plajlarına göre daha dardır. Plajda bulunan barlar ister biranızı için isterseniz de bilardo oynayın isterseniz de karnınızı doyurabilecek yiyecekler bulabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Victory Hill de her gün saat on gibi yağmur yağmaya başlar. Yağmur yağdıktan birkaç saat sonra yağmur yağmamış gibi bir hava olur.

Victory Hill de Gün Batımı

Victory Hill de denizi gören bir otelde kalıyorsanız çok şanslısınız demektir. Güneşin batımına yaklaştığı anda gökte oluşan kırmızılık denize de yansımaya başlaması sonucunda görülmeye değer eşsiz bir manzara oluşturmaktadır.

Sihanoukville-Sunset
Sihanoukville-Sunset
Sihanoukville
Sihanoukville
Sihanoukville Sunset
Sihanoukville Sunset

Victory Hill de Fiyatlar

Victory Hill de ekonomik olarak fazla yıpranmadan tatil yapılabilir. Barlarda bir iki dolara bira beş altı dolara da pizza yiyebileceğiniz bir yerdir. Yiyecek içecek fiyatları bir yana manzarası hafızama kazınan bir kez daha gitmek isteyeceğim yerler arasına çoktan girdi bile. Victory Hill’ i görmek isteyen ve burada tatil yapmak isteyenler olursa memnun kalacaklarını ve sıkılmadan bir tatil geçireceklerini düşünüyorum.

Poom Barang: Victory Hill (Asya)

Poom Barang: Victory Hill (Asya) Victory Hill olarak bilinen bölge tipik Asya şehirlerine benzememektedir. Yüksek bir tepeye kurulmuş şahane bir manzarası olan bir bölgedir. Burada bulunan oteller hem yeni hemde daha ucuz ve ayrıca manzaraları harikadır.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar