Editörün SeçtikleriGirişimcilik
Neler Oluyor?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır ?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır? Nedir bu Niche dediğinizi duyar gibiyim. Niche (niş) genel bir anlamı olsa da halk tabiriyle bilinen anlamı tek bir alana odaklanmaktır. Doğru alanı bularak yabancı dilde açacağınız bir website de bir reklam tıklaması karşılığında 100 – 500 TL kadar gelir edebilirsiniz.

Niche Site Nasıl Açılır ?

Niche Site Nasıl Açılır? Niche site açmanız için ilk olanak bir blog sitesi kurmak bunuda blogger yada wordpress altyapısını kullanarak oluşturabilirsiniz. Burada ki püf nokta: WordPress alt yapsını kullanıyorsanız sitenizi barındıracağınız sunucuyu hedef lokasyondan ( örn: Almanya, İngiltere ) tercih etmelisiniz. Böylelikle daha hızlı erişim ve etkileşime katkı sağlayacaktır.

Niche Site Hangi Dilde Açılmalıdır ?

Dil olarak seçim sizin elinizde eğer Almanca biliyorsanız Almanya’ya hitap eden bir blog açabilirsiniz. Kazanç bakımından da önemlidir, Dil seçimi. En çok aranan ve global açıdan kazandıran dilleri İngiltere, Almanya, ve Kuzey ülkeleri başta olmak üzere sıralayabiliriz.

En Çok Kazandıran Niche Kelimeler?

En Çok Kazandıran Niche Kelimeler? Bu kısımda tamamen sizin kontrolünüz altında keyword tool araçları kullanarak en çok kazandıran niche kelimeleri bulabilirsiniz. Benim önereceğim keyword planner aracı UberSuggest’dir. Gerek aranma hacimlerini, gerek tbm, to gibi birçok bilgiyi ücretsiz bir şekilde sunan yabancı bir firmanın aracıdır.

Önerebileceğimiz Niche Keywordlar bunları türebilirsiniz. : Military, Yogurt, Branches, Farm, Organic gibi sıralanabilir.

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır?

Niche Site Açarak Para Nasıl Kazanılır? Nedir bu Niche dediğinizi duyar gibiyim. Niche (niş) genel bir anlamı olsa da halk tabiriyle bilinen anlamı tek bir alana odaklanmaktır.

Kullanıcı Oyu: 2.69 ( 7 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar