Editörün SeçtikleriSinema
Neler Oluyor?

Netflix’in Yeni Filmi Rim of the World

Netflix’in Yeni Filmi Rim of the World “Thor” ve “X-Men: Birinci Sınıf” filmlerinin senaristinin kaleme almış olduğu Zack Stentz’in, McG’nin yönettiği Netflix’in yeni filmi “Rim of the World” yayımlanmış oldu.
Senarist, yapımcı ve yönetmen olarak görev yapan Drew Pearce, Hollywood’un temelde devasa bütçelerle sahip gişe rekorları kırmaktan başka amacı olmayan içi boş filmler yapmaktan başka bir şey yapmadığını ve küçük ölçekli sanat filmlerine yeteri değeri vermediğini belirtmiş oldu. Bunun sonucunda da küçük film yapımcıları çevrimiçi film platformlarına yönelmek zorunda kalıyor. Netflix de bu platformların en büyüğü konumunda olarak görülüyor.

Netflix’in Yeni Filmi Rim of the World Çıktı

Zack Stentz de Netflix’in bünyesine giren yazarlardan birisi olarak biliniyor. “Rim of the World” yönetmen Stentz’in üç yıl önce geliştirmeye başladığı bir yapım. Film, eğlenmek için gittikleri yaz kampında dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kalan dört gencin hikâyesini konu ediyor. Bilim kurgu ve macera öğelerini de içinde barındıran film oldukça merak uyandırıcı.

Stentz, Rim of the World filmini yaparken son dönemlerde çokça izlenen ”Stranger Things” gibi dizilerden etkilendiğinden bahsetti. Netflix film için 40 günlük bir üretim programı ve gayet iyi bir bütçe vermiş oldu.


Netflix, şuan Apple ve Disney gibi rakiplerinden 139 milyon kayıtlı aboneyle açık ara önde. Ancak Netflix işleri daha da büyütmeye niyetli. Şirketin ileriye dönük planlarında Hollywood’un yapmadığı veya yapamayacağı filmleri yapmak var. Bu plan şimdiye kadar iyi işliyor gibi duruyor.

Rim of the World | Official Trailer [HD] Netfelix

Netflix'in Yeni Filmi Rim of the World

Netflix'in Yeni Filmi Rim of the World

Netflix'in Yeni Filmi Rim of the World

Netflix'in Yeni Filmi Rim of the World çıktı. Fragman ve bölüm görüntüleri için tıklayınız. İMDB puanları kaç ve yorum ve analizleri

Kullanıcı Oyu: 4.48 ( 2 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar