Araştırma İnceleme

Google’ın Yeni Servisi geliyor

 

Google’ın Yeni Servisi geliyor

 

Yurt dışına çıkmadan öncesinde olarak ise yabancı dil pratiği yapmak gibi şeyler size zor geliyorsa alternetif, Google bu konuda size yardım edebilir.

 
Çarşamba günü iOS ve Android platformları üzerinde bulunmakta olan Google Calendar uygulaması içerisindeki Goal özelliği duyurulmuş olundu. Örnek verecek olursak gerçekten meditasyon yapmak istiyorsanız, yoğun programınız içinde size bunun için en uygun zamanı söyleyen Goal yönergelerini takip edebilirsiniz ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Egzersiz ve yeni beceri öğrenimi ile ilgili hedefler zaten standart olarak mevcut ancak siz dilediğiniz gibi özelleştirerek yeni hedefler belirleyebiliyorsunuz. Örnek verecek olursak zihninizi dinlendirmek için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz, bu noktada uygulama size bunu hangi zaman dilimlerinde ve ne sıklıkta yapmak istediğinizi sorarak en uygun zamanı sizin için belirleyip takviminize ekliyor. Tabi ki uygulamanın verimli çalışması için toplantı,spor vb. tüm aktivitelerinizi takviminize girmeniz gerekmekte.

Programınızda değişiklik olması halinde bir aktiviteyi ertelemeniz durumunda takviminiz buna göre yeniden düzenleniyor. Aynı zamanda uygulama öğrenebilme özelliğine sahip olduğu için bunun beraberinde ise zamanla daha da verimli hale gelmekte olduğu gözlendi.

Goal uygulaması ile düzenlenmiş olan iyi bir takvim, zamanı daha efektif kullanmak anlamına gelebilir.

Google Voice Access Sizi Konuşturacak ve hayatınızı daha da kolaylaştıracak

 

[poll id=”2″]

Facebook ile yeni bir dönem başlıyor


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar