• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  319599,397
  % 1,55
 • BIST 100
  %

Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu Tek bir sms atarak ihtiyaç kredisi kullanabilme olanağı sunan Finansbank %0.49 faiz oranında 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başlatmıştır. Finansbank müşterilerine sunmuş olduğu para cepte kampanyasının dahilinde olan bir diğer kredi kampanyası ile bir sms yardımıyla kredi başvurusunda bulunulmasına olanak sunmaktadır. Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu için herhangi bir banka şubesine gidilmesine gerek yoktur. Ayrıca sms ile yapılan kredi başvurusunda pratik ve kolay işlemlerin yanı sıra onaylanma süreci ve kullanımı da hızlı olmaktadır.

Bu kampanya dahilinde aylık %0.49 faiz oranı ile 12 ay vadeye kadar 3000 TL kredi kullanılabilmektedir. Aynı miktarda kredi için 13 ile 15 ay vade seçeneklerinde %0.69 faiz oranı uygulanmaktadır. Diğer vade seçenekleri ve faiz oranları için banka ile iletişime geçilerek detaylı bilgi alınabilmektedir. Kampanya dahilinde 299 TL dosya masrafı alınmaktadır. Ayrıca kredi kullanılması durumunda tüketicilere hayat sigortası yapılmakta olup, yaşa, vadeye ve kredi tutarına göre de değişiklik gösteren hayat sigortası primlerinin ödenmesi şartı talep edilmektedir.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler herhangi bir bankaya başvuru yapmadan Finansbank 5030 Online Sms Kredi Başvurusu ile bankanın sunmuş olduğu kredi kolay ürünlerinin içerisinde yer alan para cepte kampanyaları ile ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Bu kampanyadan yararlanmak için telefonun mesaj bölümüne gelerek T.C. kimlik numarasının yazılması ile 5030’a bir kısa mesaj atılması yeterli olmaktadır.

Bu işlem kredi ön başvurusu için yapılmaktadır. Mesajın gönderilmesinin ardından birkaç dakika içerisinde başvuru sonucu telefona sms yolu ile iletilmektedir. Ön onay niteliği taşıyan bu başvuru sonucunun olumlu olması halinde herhangi bir Finansbank şubesine gidilerek başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ön onay alınması halinde bankaya götürülmesi gereken evraklar olarak nüfus zdanı ve gelir belgesi yeterli olmaktadır. Kredi başvurusunun tamamlanması ile son aylara ait kişinin üzerine olan herhangi bir fatura ya da ikametgah senedi banka tarafından talep edilmemektedir. Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından evrakların da beyan edilmesi ile birlikte kredi aynı gün içerisinde hesaba aktarılmaktadır.

Kredinin kullanılmasının ardından uygun faiz oranı ile hesaplanan kredinin geri ödemeleri 3 ay sonra başlamaktadır. 3 ay ertelemeli olarak kullanılan bu kredi seçeneği hızlı ve pratik çözümler ile tüketicilerin ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.