Sigortacılık Haberleri

Emekliliğinizi Güvence Altına Alın

Emekliliğinizi Güvence Altına Alın

Emekliliğinizi Güvence Altına Alın Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş., Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan QNB Finansbank ve dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Cigna ortaklığı altında faaliyet gösteriyor. Hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ürünleri size ve sevdiklerinize beklenmeyen riskler karşısında koruma sağlarken bireysel emeklilik ürünleri küçük birikimlerle büyük birikimlere ulaşmanıza olanak sunuyor. Türkiye’nin her yerindeki hizmet ağı ile sevdiklerinizle birlikte geleceğe umutla bağlanmanıza yardımcı olan Cigna Finans, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre şekillendirilebilen ürünleri sayesinde esneklik sunuyor ve böylece hayatınızı kolaylaştırıyor.

Huzurlu Bir Emeklilik Dönemi Yaşayın

 

Cigna Finans, emeklilik döneminizin huzurlu ve rahat geçmesi için sunduğu bireysel emeklilik planları ile tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Bireysel emeklilik sistemi (BES), çalışanlar için ikinci bir emeklilik imkanı sunuyor. Sisteme girmek için çalışmak zorunlu olmadığı için dileyen herkese emekli olma şansı doğuyor. Bu anlamda tasarruflarınızı avantajlı bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir alan sunan bireysel emeklilik sigortası, ikinci baharınızı yaşarken bütçenize maddi destek sağlıyor.

 

Emeklilik planınızı seçerken isterseniz Cigna Finans bünyesindeki emeklilik danışmanlarının önerilerinden yararlanabilir, isterseniz size önerilenden farklı olarak kendi seçeneklerinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca emeklilik hesaplama işlemleri hakkında bilgi alarak opsiyonlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Kolay Emeklilik Planı ile Hayatı Kolaylaştırın

Sabit katkı payı ödemesi içeren Kolay Emeklilik Planı, tasarruflarınızı zorluk çekmeden yapmanıza imkan tanıyor. En çok tercih edilen bireysel emeklilik planı olan Kolay Emeklilik Planı’nda katılımcılardan giriş aidatı tahsilatı yapılmıyor. Ürün, paket sahiplerine yılda dört defa plan değişikliği yapma hakkı ve altı defa fon dağılımı değişikliği yapma esnekliği sunuyor.

 

Katkı payı ödemeleri; aylık, üç aylık, altı aylık ya da yıllık olarak yapılabiliyor. Ayrıca bu pakette dilerseniz katkı payı ödemelerinde belirlenen tutar üzerinde ödeme yapabilirsiniz. Diğer bir ifadeyle birikiminizi katlamak için katkı payına ek olarak toplu ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Toplu ödemelerde asgari ve azami bir limit bulunmuyor. Üstelik, düzenli ödemelere ilave edilen %25 oranında devlet katkısı, birikimlerinizin daha da değerlenmesine yardımcı oluyor.

 

Elit Bireysel Emeklilik Planı ile Ayrıcalık Kazanın

 

Elit Bireysel Emeklilik Planı ile Cigna Finans katılımcılara ayrıcalıklı bir gelecek hazırlıyor. Elit Bireysel Emeklilik Planı, daha yüksek birikimler sayesinde ayrıcalıklı emeklilik şansı elde etmek isteyenlere hitap ediyor. Giriş aidatı yanında yönetim gideri kesintisi ödemesi de gerektirmeyen  plan, daha düşük kesinti oranları ile daha yüksek oranda tasarruf yapmanıza olanak tanıyor. Kolay Emeklilik Planı’na benzer şekilde bu ürünü seçen müşteriler de yılda dört defa plan değişikliği ve altı defa fon dağılımı değişikliği yapabiliyor.

 

Ürüne ilişkin düzenli kesintiler aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olarak yapılabiliyor. Katkı payı dışında yapılan toplu ödemelerde asgari ya da azami limit bulunmuyor. Aynı zamanda bu pakette, herhangi bir nedenle düzenli ödemelere ara vermek isteyen katılımcılardan ara verme kesintisi altında herhangi bir kesinti talep edilmiyor. Düzenli ödeme tutarının %25’i oranında hesaplanan devlet katkısı, birikimlerinizin daha da değerlenmesini sağlıyor.

 

Cigna Finans, tüm gereksinimlerinizi karşılayan bireysel emeklilik planları ile çalışanlara ikinci bir emeklilik seçeneği sunarken, çalışmayan katılımcılara da emekli olma şansı veriyor. Böylece dilediğiniz gibi birikim yapmanızı sağlayarak hayatınızın her dönemini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmenize destek oluyor. Cigna Finans, bütçenize uygun ödeme seçenekleri ve ara verme imkanı sunduğu bireysel emeklilik planları ile sizin tercihlerinizi önceliklendiriyor. Cigna Finans bireysel emeklilik seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir ve beklentilerinize en uygun paketler ile emekliliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar