Editörün SeçtikleriKripto Para Haberleri

ABD Bitcoin ve Blockchain Üzerine Somut Çıktılar Yaratmak için Çalışıyor

ABD Bitcoin ve Blockchain Üzerine Somut Çıktılar Yaratmak için Çalışıyor.

 

ABD Ticaret ve İmalat Temsilcileri Meclisi Alt Komitesi geçtiğimiz günlerde yer alan digital para ve blockchain teknolojisi konulu bir toplantı düzenlenmiş olundu.

 

 

Toplantıya CoinCenter yöneticisi olarak görev yapan Jerry Brito, Circle CCO’dan John Beccia, blockchain teknolojileri ile ilgili olarak ise IBM Başkan Yardımcısı Jerry Cuomo, Factom baş mimarı Paul Snow, Bloq’un eski kurucularından Matt Roszak ve Coinbase’den Juan Suarez gibi sektörde önde gelen isimler katıldı.

Görüşmede Bitcoin ve blockchain teknolojisinin temelleri üzerinde durulduğu ve tartışma boyutunun blockchain teknolojisinin gizlilik ve güvenilirliği üzerine olduğu ifade edilmekte olduğu gözlendi.

Üzerinde durulan önemli başlıklardan birinin de tüketici korunmasının nasıl daha fazla yükseltebileceği olduğu belirtiliyor. Bu kapsamda Mali Hizmetler New York Eyalet Departmanının tüketici koruma mekanizmalarının kullanılmasının, tüketici güvenilirliğini yükseltmede iyi bir örnek olacağı kararına varıldığı bildirmekte olduğu gözlendi.

 

[poll id=”2″]

En çok borsa kazandırdı


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar