Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Youtube ve Facebook neden açılmıyor?

Youtube ve Facebook neden açılmıyor?

Youtube ve Facebook neden açılmıyor? Sosyal medya kullanıcıları ve birçok kişi Youtube ve Facebook sitelerine 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 23:00’dan itibaren erişememeye başladı ve herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Youtube ve Facebook’a erişim engeli mi geldi?

Sosyal medya kullanıcıları Youtube ve Facebook sitelerine 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 23:00’dan itibaren erişememeye başladı. Youtube ve Facebook’a erişim engeli mi geldi? Kullanıcılar Youtube’a neden girilmiyor diye merak etmeye başladı. Sosyal medya siteleri birer birer erişime kapatılıyor mu?

25 Ağustos perşembe gecesi saat 23:00 civarı Twitter, Facebook ve Youtube gibi sosyal medya sitelerine erişim sağlanamıyor. Binlerce sosyal medya kullanıcısı sitelere erişim aninden kesilince neler olduğunu merak etmeye başladı.

Kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube gibi sitelere girebilmek içn DNS adreslerini değiştirme, VPN ya da diğer uygulamaları kullanmaya başladı.

Türkiye son yıllarda yaşanan ve kamuoyunda derin etkiler bırakan bazı olaylardan sonra sosyal medya sitelerine erişim engeli getirilmesiyle sık sık karşılaşılıyor. Youtube, Facebook, Twitter gibi siteler yaşanan olaylardan sonra kullanıcıların olumsuz etkilenmemesi adına erişime kapatılıyor.

25 Ağustos perşembe akşam saatlerinden itibaren Youtube ve Facebook gibi sitelere erişimde sıkıntılar yaşanıyor. Ayrıca internette de gözle görülür bir yavaşlama mevcut.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar