Editörün SeçtikleriKripto Para Haberleri

Uluslararası #BitcoinSurvey 2016: 11 Dilde 1.25 BTC Ödül İle Açıldı

Uluslararası #BitcoinSurvey 2016: 11 Dilde 1.25 BTC Ödül İle Açıldı

 

 

Anket ikinci yılında  gerçekleşen 1.25 Btc toplam ödül ile 3 ay süresince dünya çapında yer alan Bitcoin kullanımını değerlendirecek ve karşılaştırmış olacak artık.

 

 

BitcoinsInIreland.com, İrlandalı bağımsız Bitcoin yayımcısı olarak bilinen, bugün başlayan ve 30 Haziran 2016’ya kadar sürecek olan ikinci uluslararası #BitcoinSurvey’i başlatmakta olduğu bilgisi yer aldı.

Anketin amacı önümüzdeki 3 ayda tüm dünyada Bitcoin ve Blockchain kullanıcılarının görüşlerini almak ve görüş alırken katılımcılara 16 farklı ödül ile toplam 1.25 BTC dağıtarak Bitcoin kullanımını yükseltmek ve ekosistemi desteklemek.

Ankette, katılımcıların Bitcoin hakkında genel ilgi ve bilgileri beraberinde ise, Bitcoin cüzdanları, takas ve madencilik hakkında deneyimlerini ve elbette Bitcoin musluk ve oyun hizmetleri sunucularına yönelik sorular yöneltilmekte olduğu gözlendi.

Anket katılımcılarına, bu süre zarfında on altı farklı ödül, Nisan, Mayıs ve Haziran her ay sonunda 5 x 0.05 BTC ve büyük ödül ise 0.5 BTC olarak Temmuz’da dağıtılmış olacak.

 

[poll id=”2″]

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar