Dünyadan

NASA Canlı Yayını Kesti Sebebi ise UFO

NASA Canlı Yayını Kesti Sebebi ise UFO

 

Uluslararası Uzay İstasyonu’ ndan yayınlanan (ISS) canlı görüntüler yayınlayan NASA, birden bire ortaya çıkmakta olan Dünya üzerindeki ilginç bir cismin görüntülenmesiyle canlı yayını kesmek zorunda kaldı. Sebep cisim hakkında açıklama yapmak zorunda kalması oldu…

 

 
Yıllardır uzaylılar var mı yok mu sorusu? Tartışmaları sürüp giderken ortaya çıkan ve beraberinde, gerek kamera gerekse fotoğraflar ile uzaylı varlığını desteklemeye çalışanlara hep uçuk gözü ile bakılmıştı ve incelenmişti. Ancak görülüyor ki bu sefer UFO severler doğru söylemiş. NASA istenmeyen görüntülerin ortaya çıkması üzerine olaya derhal müdahale ederek kamuoyuna yaptığı yayını kesmesi ile olayı doğrulamış oldu ve ilginç görüntüler çıktı.

 

ufo

Uluslararası Uzay İstasyonu’nun olarak bilinen (ISS) kesintisiz canlı görüntülerini paylaşan NASA, bugün açıklayamadığı bir sebepten ötürü yayını kesmek zorunda kaldı. Canlı Yayını kendi kanalı üzerinden bu görüntüleri yayınlayan uzay araştırma kuruluşunun yaptığı bu yayın kesme olayı üzerine bazı komplo teorisyenleri: “NASA bu yayın kesintisini kasıtlı olarak gerçekleştirdi çünkü kameranın kayıt açısı içerisinde net şekilde görülebilen bir UFO yer alıyordu.” diyerek bununla beraberinde ise NASA‘yı gerçekleri saklamakla suçladılar.

Canlı yayının videosuna dikkatli bakarsanız görebileceğiniz ve yapılan incelemede olduğu gibi Dünya’nın üzerinde bulunan bu belirsiz cisim gri renkte ve etrafında mavi çizgiler mevcut olduğu gözlendi. Bilim-kurgu yapımlarındaki uzay gemilerine benzerliği, acaba bu figürlerden mi alındı düşüncesini kafalarda oluşturmuyor da değil. Zira Milyar dolarlık bütçeli filmler için NASA dan yardım almamak akla ziyan olur. Nasa ya yapılan yardım ile onların desteğini almak zor olmasa gerek. Dikkat ederseniz son dönem uzaylı figürleri ve hatta uzay gemileri hep aynı.

UFO araştırmacılarından biri olarak görev yapan Tyler Glockner (YouTube’daki secureteam10’un kurucusu) NASA’nın bu olayı ikinci kez gerçekleştirdiğini savunuyor. Tyler’ın iddiasına göre 2014 senesinde dev, sarı bir disk kameranın görüş açısına girmişti ve NASA‘nın canlı yayını o an kesilmişti ve aynı durum olmuştu.

 

 

[poll id=”2″]

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar