Teknoloji Haberleri

İphone 8 Özellikleri

İphone 8 Özellikleri. iphone 8 ‘in resmi tanıtımına 3 ay kadar kısa bir süre kalmışken sizler için detaylı bir iphone 8 incelemesi yapalım istedik.

 

Yeni özelliklerinin hala sır gibi saklanmaya çalışıldığı, net ifadeler kullanılmadığı halde yetkililerin demeçlerinden algıladığımız olası İphone 8 özelliklerini sizler için listeledik.

İphone 8 Özellikleri

TİCARİ İSİM: İphone 8′ in diğer adıyla İphone X ismiyle satışa çıkarılacağı tahmin edilmektedir.
RAM: İphone 8′ in 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.
EKRAN: İphone 8′ in 5,8 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ekran tamamen dokunmatik ve çerçevesiz olacak yani ön yüzde herhangi bir tuş olmayacak.
KAMERA: İphone 8′ in ” 16 MP ” 3 D Derinlik algılayıcı sensörlü lensli kameraya sahip olması beklenmekle birlikte arkasında çift kamera (dikey) olacağı tahmin ediliyor.
ŞARJ: İphone 8′ in kablosuz şarj (wireless şarj) ve hızlı sarj özelliklerine sahip olması bekleniyor.
ANA EKRAN TUŞU:İphone 8′ in ana ekran tuşunun kaldırılacağı ve dokunmatik ekrana taşınacağı konuşulurken Apple ters köşe yapacak gibi durmakla beraber güç tuşuna entegre edeceği Touch ID patentini de aldı.
ÖLÇÜLER: İphone 8′ in 143.59 mm x 70.94 mm x 7.57 mm ölçülerinde olması bekleniyor. Görüldüğü üzere iPhone 8′ in epey ince bir tasarıma sahip olması bekleniyor.
İŞLETİM SİSTEMİ: İphone 8′ in iOS 11 ile satışa çıkacağı biliniyor ve bu işletim sistemi hiç kuşkusuz iPhone 8 ile efektif şekilde çalışacaktır.
YÜZ TANIMA: İphone 8′ de yüz tanıma özelliği olması bekleniyor. Göz iris taraması ile güvenliği üst düzeye çekeceği tahmin ediliyor.
KULAKLIK: İphone 8′ de kulaklık girişi olmamasının yüksek ihtimal olduğu bildiriliyor.
SU GEÇİRMEZLİK:İphone 8′ in su geçirmezlik özelliğine de sahip olacağı konuşuluyor.
LANSMAN TARİHİ:İphone 8′ in yüksek ihtimalle 3 ay kadar sonra 17 Eylül 2017′ de tanıtılacağı tahmin ediliyor.
SATIŞ TARİHİ: İphone 8′ in 25 Eylül 2017 tarihinde satışa sunulması tahmin ediliyor.

 

 

İphone 8 Özellikleri

İphone 8 Özellikleri. iphone 8 'in resmi tanıtımına 3 ay kadar kısa bir süre kalmışken sizler için detaylı bir iphone 8 incelemesi yapalım istedik.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar