Teknoloji Haberleri

İphone 8 Özellikleri

İphone 8 Özellikleri. iphone 8 ‘in resmi tanıtımına 3 ay kadar kısa bir süre kalmışken sizler için detaylı bir iphone 8 incelemesi yapalım istedik.

 

Yeni özelliklerinin hala sır gibi saklanmaya çalışıldığı, net ifadeler kullanılmadığı halde yetkililerin demeçlerinden algıladığımız olası İphone 8 özelliklerini sizler için listeledik.

İphone 8 Özellikleri

TİCARİ İSİM: İphone 8′ in diğer adıyla İphone X ismiyle satışa çıkarılacağı tahmin edilmektedir.
RAM: İphone 8′ in 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.
EKRAN: İphone 8′ in 5,8 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ekran tamamen dokunmatik ve çerçevesiz olacak yani ön yüzde herhangi bir tuş olmayacak.
KAMERA: İphone 8′ in ” 16 MP ” 3 D Derinlik algılayıcı sensörlü lensli kameraya sahip olması beklenmekle birlikte arkasında çift kamera (dikey) olacağı tahmin ediliyor.
ŞARJ: İphone 8′ in kablosuz şarj (wireless şarj) ve hızlı sarj özelliklerine sahip olması bekleniyor.
ANA EKRAN TUŞU:İphone 8′ in ana ekran tuşunun kaldırılacağı ve dokunmatik ekrana taşınacağı konuşulurken Apple ters köşe yapacak gibi durmakla beraber güç tuşuna entegre edeceği Touch ID patentini de aldı.
ÖLÇÜLER: İphone 8′ in 143.59 mm x 70.94 mm x 7.57 mm ölçülerinde olması bekleniyor. Görüldüğü üzere iPhone 8′ in epey ince bir tasarıma sahip olması bekleniyor.
İŞLETİM SİSTEMİ: İphone 8′ in iOS 11 ile satışa çıkacağı biliniyor ve bu işletim sistemi hiç kuşkusuz iPhone 8 ile efektif şekilde çalışacaktır.
YÜZ TANIMA: İphone 8′ de yüz tanıma özelliği olması bekleniyor. Göz iris taraması ile güvenliği üst düzeye çekeceği tahmin ediliyor.
KULAKLIK: İphone 8′ de kulaklık girişi olmamasının yüksek ihtimal olduğu bildiriliyor.
SU GEÇİRMEZLİK:İphone 8′ in su geçirmezlik özelliğine de sahip olacağı konuşuluyor.
LANSMAN TARİHİ:İphone 8′ in yüksek ihtimalle 3 ay kadar sonra 17 Eylül 2017′ de tanıtılacağı tahmin ediliyor.
SATIŞ TARİHİ: İphone 8′ in 25 Eylül 2017 tarihinde satışa sunulması tahmin ediliyor.

 

 

İphone 8 Özellikleri

İphone 8 Özellikleri. iphone 8 'in resmi tanıtımına 3 ay kadar kısa bir süre kalmışken sizler için detaylı bir iphone 8 incelemesi yapalım istedik.

Toplam Oy Oy vermek ister misin?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar