Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

İphone 7 devrimle beraber geliyor

İphone 7 devrimle beraber geliyor

 

 

 

iPhone’un home düğmesi olarak, iPhone 7 ile birlikte çok daha yetenekli bir düğme olarak görünebilir!

Yeni bilgiler ile beraberinde, iPhone 7’nin su geçirmezlik yeteneğine sahip olacağını söylüyor. İlk defa duymasak da bu seferki iddianın kaynağı farklı olarak biliniyor.

 

Apple’ın tedarik zincirinden olarak bilinen DigiTimes ile konuşan kaynaklara göre iPhone 7, su geçirmezlik testlerinin ve yeni home düğmesinin testlerinin üçüncü aşamasını tamamlamış oldu. Yeni home düğmesinin bir düğmeden çok sensör olacağı, üzerine basmak yerine parmağımızı dokunduracağımız söylentiler arasında yer alıyor. Bununla birlikte düğmenin iPhone 6S’in ekranı gibi basınca duyarlı olması da muhtemel arasında düşünülmekte.

DigiTimes, Apple sızıntıları söz konusu olduğunda pek güvenilir bir kaynak değil olarak bilinmekte. Ancak daha önceki sızıntılar ve dedikodular, hatta bir patent, su geçirmez iPhone’un gerçek olabileceğini söylüyordu. iPhone 6S’in suya karşı beklenenden daha dayanıklı olması da su geçirmez iPhone 7 ihtimalini gerçekleştiriyor. Home düğmesiyle ilgili dedikodulara biraz daha dikkatle yaklaşmakta fayda var çünkü düğmenin kaldırılacağı daha önce de belirtilmişti.

 

Fitch’ten Türkiye açıklaması


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar