Gündem

Hangi ülkedeyiz?

Hangi Ülkedeyiz?

 

Hangi ülkedeyiz? Gerçekten bu soruyu son yıllarda çok insan sormakta. 8 Milyon ortalama Suriye’lilerin gelmesiyle ülke karışık bir hale büründü.  Birçok arap olsun, suriyeli olsun  ülkemizde barınmakta. Bazı insanların yorumları ise sanki kendi ülkemizde değil de başka ülkede gibiyiz çünkü TÜRKÇE konuşan yok!

 

Ciddi manada bir sorun haline bürünürken özellikle iş konusunda ise gençlerimiz iş bulamamaktan yakınıyor. Neden mi? Çünkü daha ucuza neredeyse yarı fiyatına Suriye’liler çalışıyor. Birçok gencimiz şuan işsiz dolaşmakta ve eskiye nazaran işsizlik oranı 4 katına ulaşmış durumda. Giderek bu artık çoğalmakta. Kendi karnını doyurmakta zorlanan vatandaş Suriye’lilere yardım ediyoruz! Birçok şirket olsun ve kurumlar olsun fazla kar etme çabasıyla Suriye’lileri tercih ederek kar yapma peşinde. Sadece günü kurtarma peşine düştü çoğu şirket.

 

 

teknoloji-android-6-0-marshmallow-guncellemesini-alacak-cihazlari-duyurdu/” target=”_blank”>Samsung, Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini Alacak Cihazları Duyurdu


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar