Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 ve 3
    blorde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Yeni Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bahsedilen
    0 Mesajlar
    Etiketlenen
    0 Konular
    Tecrübe Puanı
    0

10 Günde %200 Geri Dönüş Yatırım Fırsatı

Not: BTC tarzı Hyip Sistemlerle uzaktan yakından ilgisi yoktur. %100 güvenceyle yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Gruba Son katılım tarihi 26.08.2016'dır. Bu tarihten itibaren 10 günlük süreç başlayacaktır ve 6 Eylülde geridönüş teslimatı yapılacaktır. 2. gruba alımlar ise 7 Eylül tarihinde başlayacaktır.

:bravo: 1. Grup Katılan Kişi Sayısı: 2 x 200
    WS : sonerisik = 200
    Bylightbringer = 200

WS Multi Konu : 10 Günde %200 Geri Dönüş Yatırım Fırsatı
    Skype Grubumuz : https://join.skype.com/bcAzG6MDSfoX

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi yatırım grubu kuruyorum.İlk yatırım grubumu gururla ve %100 güvenceyle açmış bulunmaktayım. Direkt bana güvenip yatırım yapmanız mümkün değil. Bu yüzden güven açısından biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Şahsi bilgilerim ( Tc No, adres vs. ) sistemde kayıtlıdır.

Ben Ahmet Tanrıöver.19 yaşındayım.
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat okuyorum.
    Websultan.net Webkurnaz.net gibi webmaster forumlarında moderatörlük yapmıştım. Sinan ÜLGEN namıdiğer Borepunk ile arkadaşlığımız var. Websultan.net'in kurucusudur kendisi. Moderatörlük yaptığım bu forumlardaki kullanıcı adım "DeLTa-" dır. Bahsettiğim gibi bana direkt güvenmeniz mümkün değil gibi duruyor. Çünkü forumda pek aktif rol almadım. Ama herşeyin bir ilki vardır. Benimde ilkim bu olacak sanırım. Buyüzden güvenipte yatırım yaparsanız karlı olacağınız aşikar.

Şuan için geridönüş zamanı 10 gündür. İlk yatırım grubum olduğu için zamanı zarfını en düşüğe çekmeye çalıştım. Bu gruptan sonra geridönüş süresi 15 güne çıkacaktır ve ayda 1-2 kez yapmayı planlıyorum.

%200 geri dönüş = Örneğin 1000TL yatırım yaptıysanız size 2000TL olarak geri dönecektir.

İlk Grubum olduğu için referans amaçlı minimum yatırım tutarını olabildiğince düşük tutacağım.
    Şuan için Minimum Yatırım 200TL'dir.( Sadece referans amaçlıdır ) İlk grubun yatırımının geri dönüşünü teslim ettikten sonra minimum yatırım 1000TL'ye çıkacaktır. Maximum yatırım ise şuan 5000TL'dir.

İlk grubum olduğu için güvenmeniz zor olacaktır. Size fazlasıyla hak veriyorum. Ama dediğim gibi herşeyin bir ilki vardır. 10 gün sonunda zaten devamlı iş yapmak isteyeceğinizden eminim çünkü böyle bir yatırım fırsatı kolay kolay ayağa gelmez. Güven problemi yaşayan arkadaşlara şahsi bilgilerimi verebilirim. Ayrıca telefon üzerinden de iletişime geçebiliriz.

Detaylı görüşmek isteyen arkadaşlar Skype üzerinden de iletişime geçebilir.

ekonomist (19 02 2017) Bunu beğendi.

ekonomist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Yönetici
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    46
    Blog Başlıkları
    10
    Bahsedilen
    0 Mesajlar
    Etiketlenen
    0 Konular
    Tecrübe Puanı
    37
    Alıntı blorde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Not: BTC tarzı Hyip Sistemlerle uzaktan yakından ilgisi yoktur. %100 güvenceyle yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Gruba Son katılım tarihi 26.08.2016'dır. Bu tarihten itibaren 10 günlük süreç başlayacaktır ve 6 Eylülde geridönüş teslimatı yapılacaktır. 2. gruba alımlar ise 7 Eylül tarihinde başlayacaktır.

:bravo: 1. Grup Katılan Kişi Sayısı: 2 x 200
    WS : sonerisik = 200
    Bylightbringer = 200

WS Multi Konu : 10 Günde %200 Geri Dönüş Yatırım Fırsatı
    Skype Grubumuz : https://join.skype.com/bcAzG6MDSfoX

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi yatırım grubu kuruyorum.İlk yatırım grubumu gururla ve %100 güvenceyle açmış bulunmaktayım. Direkt bana güvenip yatırım yapmanız mümkün değil. Bu yüzden güven açısından biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Şahsi bilgilerim ( Tc No, adres vs. ) sistemde kayıtlıdır.

Ben Ahmet Tanrıöver.19 yaşındayım.
    Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce İktisat okuyorum.
    Websultan.net Webkurnaz.net gibi webmaster forumlarında moderatörlük yapmıştım. Sinan ÜLGEN namıdiğer Borepunk ile arkadaşlığımız var. Websultan.net'in kurucusudur kendisi. Moderatörlük yaptığım bu forumlardaki kullanıcı adım "DeLTa-" dır. Bahsettiğim gibi bana direkt güvenmeniz mümkün değil gibi duruyor. Çünkü forumda pek aktif rol almadım. Ama herşeyin bir ilki vardır. Benimde ilkim bu olacak sanırım. Buyüzden güvenipte yatırım yaparsanız karlı olacağınız aşikar.

Şuan için geridönüş zamanı 10 gündür. İlk yatırım grubum olduğu için zamanı zarfını en düşüğe çekmeye çalıştım. Bu gruptan sonra geridönüş süresi 15 güne çıkacaktır ve ayda 1-2 kez yapmayı planlıyorum.

%200 geri dönüş = Örneğin 1000TL yatırım yaptıysanız size 2000TL olarak geri dönecektir.

İlk Grubum olduğu için referans amaçlı minimum yatırım tutarını olabildiğince düşük tutacağım.
    Şuan için Minimum Yatırım 200TL'dir.( Sadece referans amaçlıdır ) İlk grubun yatırımının geri dönüşünü teslim ettikten sonra minimum yatırım 1000TL'ye çıkacaktır. Maximum yatırım ise şuan 5000TL'dir.

İlk grubum olduğu için güvenmeniz zor olacaktır. Size fazlasıyla hak veriyorum. Ama dediğim gibi herşeyin bir ilki vardır. 10 gün sonunda zaten devamlı iş yapmak isteyeceğinizden eminim çünkü böyle bir yatırım fırsatı kolay kolay ayağa gelmez. Güven problemi yaşayan arkadaşlara şahsi bilgilerimi verebilirim. Ayrıca telefon üzerinden de iletişime geçebiliriz.

Detaylı görüşmek isteyen arkadaşlar Skype üzerinden de iletişime geçebilir.

biraz detaylı açıklarmısınız ?
    Finanspara Yönetim

Forum Kurallarına Uyalım.

Finanspara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    CEO
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    42
    Blog Başlıkları
    15
    Bahsedilen
    1 Mesajlar
    Etiketlenen
    0 Konular
    Tecrübe Puanı
    10
    Konunun burada ne işi var ?
    Finanspara.com - Geleceğin Bugünü
    Yönetim Birimi

Forum kurallarına uyalım.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

10 Günde %200 Geri Dönüş Yatırım Fırsatı

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)