Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1
    ekonomist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Yönetici
    Beğenmiş
    64
    Beğenilmiş
    46
    Blog Başlıkları
    10
    Bahsedilen
    0 Mesajlar
    Etiketlenen
    0 Konular
    Tecrübe Puanı
    37

Bitcoin Ethereum'u Windows PC'de nasıl kullanılır?

Ethereum'u Windows PC'de nasıl kullanılır?

Ethereum , pencerelerde madenciliği elde etmek oldukça zordur - ancak biraz yardım ve aşağıdaki öğreticiyi izleyerek onu çalıştırıp 15 dakikada kendi etmer madenciliği projenize başlayabilirsiniz. Biz madencilik başlatmak için nasıl size göstermek için gidiyoruz Ethereum sizin üzerinde GPU ve CPU bu kılavuzda Windows 64 bit ile. İki program indirmeniz gerekecek ve Ethereum'un GPU'ların en iyi olduğu bir bellek sıkıştırma tekniği üzerinde çalıştığı için, madencilik açısından paranızın üstesinden gelebilmeniz için 1GB'ın üzerinde belleğesahip iyi bir GPU'ya sahip olmanız gerekecek.

Ayrıca , adım 7'de geth'inizi param --oppose-dao-fork ile başlatırsanız Ethereum Classic'i (ETC) de indirebilirsiniz . Ethereum Classic'in ne olduğunu anlamak isterseniz bunu okuyun .

Bir CPU çalıştırıyorsanız 0.15 Mega Hashe oluşturabilir, ancak yeterli hafızaya sahip iyi bir GPU ile yukarı doğru 25 Mega Hashe yapıyor olabilirsiniz ( burada eter kullanmak için bir GPU seçebilir ve bir GPU seçme konusundaki rehberimizi kullanabilirsiniz. eter ). Toplam verimlilik açısından, elektrik maliyetlerini de hesaba katarak, 200 dolara mal olsa bile GPU'su kesinlikle buna değer.
    Finanspara Yönetim

Forum Kurallarına Uyalım.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Ethereum'u Windows PC'de nasıl kullanılır?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)